Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig lesz ilyen elviselhetet...

Meddig lesz ilyen elviselhetetlenül fájdalmas a szex? :- (

Figyelt kérdés

Már hatodik alkalommal voltunk együtt a párommal (nekem Ő az első), és még mindig minden alkalommal elviselhetetlenül fáj a szex, mintha kést forgatnának bennem, és még mindig minden alkalommal vérzek. Pedig nem mondhatni, hogy nem izgat, van, hogy 1-2 órát tart az előjáték, és már majdnem elmegyek az orális szextől, mire belém hatol, de hiába, amint megtörténik a behatolás, csak az elviselhetetlen fájdalom marad, és annyi az izgatottságnak...kezdem meggyűlölni a szexet.:-(

22L


2010. nov. 20. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
szegény kislány.én megvígasztalnálak.
2010. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hirtelen hatoljon beléd, hanem nagyon lassan, félcentinként, nagyon nagyon óvatosan,és közben végig figyeljen Rád. Ez nagy önuralmat kíván a sráctól, de meg lehet csinálni. És ha nagyon fáj, és nem csökken a feszítés, hagyjátok abba, felesleges nyúzással elvenni a kedved...
2010. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kis ideig hanyagoljátok a dolgot, mert így csak görcsölni fogsz rajta, és úgy nem fog javulni a helyzet. Szóval legyen mondjuk 1 hónap szünet és utána legyen olyan, mintha megint az 1. lenne.

Ezen kívül mi lenne, ha el is mennél az előjáték alatt? Én akármennyire is felizgulok, akkor vagyok a legeslegnedvesebb, mikor elmegyek..

Aztán ott van még, hogy lehet, hogy a barátodnak túl nagy a szerszáma- ha a hossza, akkor azon t tud segíteni- nem dugja be teljesen, ha a vastagsága- az ellen nem tudom mit lehet tenni :(

2010. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
sztem menj el nőgyógyászhoz mert ez nem természetes, hogy 6. alkalom után is vérzel, lehet, hogy olyan vastag a szűzhártyád, hogy nem tud átszakadni teljesen és ezért fáj és vézik még mindig, a nőgyógyász egy perc alatt elintézi ha "csak" enyi a gond
2010. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nögyógyàsz, elég hamar meg tudja mondani, hogy mi a baj.

nekem is fàjt még utàna pàr de azért nem annyira mint ahogy leírtad.

olvastam egyszer hogy kialakulhat valamitöl ez az àllapot, de régen volt màr nem emlékszek.. de az kezelést igényel..

egyszerü = orvos

2010. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy kérj tanácsot nőgyógyásztól. Időt szántok az előjátékra, Te is szeretnéd, akkor nem lenne szabad, hogy ennyire fájjon, és még vérzel is. Ne utáld meg a szexet, hanem járjatok utána a problémának, és meglátod megéri! :)
2010. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a lényeg, hogy izgatnak-e 1-2 órán keresztül, hanem az, hogy elég izgatott leszel-e. Elég nedves vagy? Lehet, hogy ennyi idő alatt már rég túl vagy az izgalmi állapoton. Nekem pl. csak pár perces előjáték esetén van orgazmusom, ha hosszabb, akkor nincs. (De ezt ne próbáld ki, mert én 33N vagyok, te meg tapasztalatlan. Csak a rövidebbet próbáljátok, max. 20-30 perc.)

A másik, hogy tényleg inkább csináljátok orálisan egy ideig, legyen orgazmusod, érezz rá az ízére. Szerintem most már rágörcsölsz, hogy fájni fog, aztán tényleg.

Ha ez sem működik, akkor tényleg nőgyógyász, elképzelhető, hogy valami tünetet nem okozó fertőzésed van, amitől gyulladt a hüvelyed, azért fáj. Azt nem hinném, hogy a szűzhártyáddal van gond.

Dokihoz amúgy is illik ilyenkor menni.

Még egy... nem tudom, hogy védekeztek, de gumival az elején rosszabb. Ha úgyis mész a dokihoz, írass tabit. Úgy nem fáj annyira.

2010. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sok mindenben igazatok van, abban is, hogy már szinte előre rettegek a szextől, és ez is biztos súlyosbítja a dolgot...:-( Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, mert egyébként is gondoltam tablettát iratni (amíg nem éltem nemi életet, feleslegesnek gondoltam),és eddig óvszerrel védekeztünk. Ha elmegyek, akkor ha egészségügyi oka van, remélem, tud rajta segíteni. Az is igaz, hogy az átlagnál vastagabb - szerintem - a barátom pénisze, én meg jó szűk vagyok.:-((
2010. nov. 21. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem gumival sokkal jobb volt, (szedtem gyógyszert) én is fel voltam izgulva, be voltam nedvesedve, de gumival (a síkosító miatt) sokkal kellemesebb volt.

Én a szüzességem elvesztésétől számított 7. alkalommal véreztem, és fájni is akkor fájt a leginkább (tudni kell, hogy az első barátom átvert, félreismertem, néhány aktus után otthagyott, évek teltek el, aztán a következő barátommal az első aktusnál nem véreztem és gumit használtunk, a második alkalommal viszont alá natúr ment a dolog és akkor véreztem kissé és fájni is fájt, pedig figyelmes volt, ez soha többé nem ismétlődött meg.

Nőgyógyászhoz 22 évesen már amúgy is illett volna elmenni szűrésre, mindenképpen nézesd meg magad, mert ez valóban nem normális, az is lehet, hogy fertőzésed van, az is lehet, hogy a szűzhártyáddal van a gond, de az is lehet, hogy vaginizmusról van szó [link] , javaslom én is a gyógyszert.

Ha hosszabb időt (ezt sajnos tapasztaltam 1; 3 év is volt) kihagysz két aktus között, összeszűkül a hüvely valamennyire, az első egy-két alkalommal újra kissé fájdalmas volt a behatolás. Persze ez a partner méretétől függ, én inkább annak örülök ha egy pasinak kicsit inkább átlag alatti vastagságú farka van, ellentétben sok nővel.

2010. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát több oka is lehet, mint ahogy előttem leírták...

Kezdjük az elején... Ha szűk vagy, akkor próbálkozzatok ujjazással, szépen óvatosan eleinte 1 utána akár 2-3 ujjal is. Szépen lassan tágítsátok, és lehet, hogy enni elég is.

Ha nem, akkor lehet hogy extrém vastag a szűzhártyád-> DOKI

Fertőzés-> DOKI

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2010. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!