Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek a párommal 7 honap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Judysss kérdése:

Mit tegyek a párommal 7 honap után szakitottunk de elviselhetetlenül szeretem?

Figyelt kérdés

Ő már nem szeret azt mondja és nagyon megmakacsolta magát,hogy nem fog kibékülni.

Segitség!!!


2011. febr. 13. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Verd ki.
2011. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha már nem szeret, akkor nem "megmakacsolta magát", hanem egyszerűen NEM SZERET már. Ezt értsd meg. Tudom, hogy nehéz, ilyenkor mindenféle kapaszkodót keres az ember, hogy hátha... De ha értésedre adta, hogy nem kellesz neki, akkor nem kellesz.

Ha mégis kellesz, és tudja, hogy szereted, akkor keresni fog. Ha nem keres, akkor semmit nem tehetsz.

2011. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De keres...hivogat meg minden és mondja hogy néha nagyon hiányzok neki stb...meg talalkozunk..idejön hozzám és akkor mégse...
2011. febr. 13. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja és ha keres akkor mit tegyek? Mert azt is elmondja mindig hogy szeret csak már nem annyira mint régen stb...

Mit tegyek?

2011. febr. 13. 20:33
 5/6 anonim válasza:
te mi veszettül egy hajóban evezünk nálam is ez a helyzet az életem adnám a volt barátomért de azt mondta nem érzi azt amit kéne de mégsem haggya hogy tovább lépjek de lehet hogy én sem akarok túl lépni mert szeretem
2011. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó lenne veled elbeszélgetni messenger cimed van-e?
2011. febr. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!