Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira Hiányzik a barátom.3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira Hiányzik a barátom.3 hétig nem látom. Mit tegyek hogy ne hiányozon ennyire elviselhetetlenül nagyon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ess kómába
2010. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem tudom mennyiben segítene de talán ha van otthon plüssöd és ráfújnád azt a parfümöt amit használ és azzal alszol lehet h közelebb érzed magadhoz, de csak egy ötlet
2010. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most is azt a plüssöt szorongatom amit az első randin kaptam tőle.

De szörnyen rossz.

Én soha de soha nem szeretem ennyire senkit megdöglök úgy hiányzik.

2010. máj. 26. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

húú, múltkor elutazott két hétre a barátom, rendszeresen sírógörccsel aludtam el hajnali 2kor... :S még sose volt ilyen.

tudod vele tartani a kapcsolatot valahogy? tudtok levelezni, smsezni? mert az segíthet, bár lehet, hogy csak rosszabb lesz tőle, ha úgy érzed belőle, ő nem hiányol ennyire. nem tudom mennyire tudja magát írásban kifejezni :)

egyébként a plüssállat, párna, ilyesmi jó tényleg. nem segít sokat, de azért jó, ha ott van.

vagy beszélj a szüleiddel/egy barátnőddel, aki megérti és nem fogja megunni, ha ötödik nap is ezzel jössz.

tereld el a figyelmed, próbálj nem otthon ülni egész nap és arra várni, hogy végre ez a nap is elteljen, csinálj programokat amik lekötnek és nem jut eszedbe [mindig] hogy vajon mi lehet épp vele.

jobb ötletem nincs, hiányozni fog, de talán kicsit kevésbé :) hajrá, kibírod! :) 18/l

2010. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de édi. :))


Ha ennyire szereted akkor nem tudsz mit tenni sajnos, ez a rossz hírem. Annyit tudsz csinálni, hogy elfoglalod magad valamivel,beszélgess a barátaiddal, videójátékozz, valami olyan amivel repül az idő, nem tudom mi a hobbid.


Én mit nem adnék, ha ennyire tudnék újra szeretni, hidd el, jó átélni a heves szerelmet, ez ennek a velejárója.


Jó időtöltést!:)

2010. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy foglald el magad valami mással.

-Bár engem is szeretne valaki úgy, ahogy te őt:) -


Aztán kitartás, hamar elmegy az a 3 hét :)

2010. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is lehet, hogy 3 hétig nem látom barátomat... Ha most hétvégén nem fog tudni feljönni hozzám - mert távkapcs, kb. 100 km-re van tőlem -, akkor csak jövő hétvége után tudunk talizni... És már most nagyon hiányzik... Én próbálom elütni az időt laptopozással, takarítgatással, vagy tanulással - szóbeli érettségire -. Ha pedig unom magam itthon és csak ő jár az agyamban, akkor találkozom barátnőmmel. Mondjuk akkor is csak róla beszélek... XDDD

Sajnos tudom mit élsz át. És az a baj, hogy egyre jobban hiányozni fog, de hidd el, hogy utána annál édesebb lesz a találkozás, mert ez erősít a kapcsolatotokon! :)



Kitartás! :)


18/L

2010. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Érettségizek 2 és fél hét múlva...úgyhogy van mit csinálnom tanulnom kell.

Csak így nehéz.De muszály.

2010. máj. 28. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!