Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Nagyon aggódom.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 hete késik a havim (alapból). És tegnap lefeküdtem a barátommal, de az aktus végén lecsúszott az óvszer, lehetek így terhes ?? Még csak most leszek 17 nem szeretném ha esemény utánit kéne bevennem..
2012. febr. 15. 14:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

benned maradt a gumi..biztos nem leszel terhes!

De ha már alapból ennyit késett, érdemes elmenned nőgyógyászhoz megnézetni magadat (nem a terhesség miatt)

2012. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
küldhetek neked üzenetet privátba? lenne pár kérdésem, köszi:)
2012. febr. 15. 14:28
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha mégy egy bu*zi hülye gyerek ebbe a kategóriába teszi az ilyen kérdését azt megfojtom.
2012. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!


bocsi a koiktatásért, de ha nem válaszd adsz, mért kell beleugatni?! mért nem lehet megérteni hogy én most rosszul érzem magam..

2012. febr. 15. 14:37
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor mielött megirtad volna ezt a nyomi kérdést akkor legalább fent elolvastad volna a dolgokat. Küll ha nem szexeltél volna nem lennél ilyen helyzetben. Sz*ar ügy, de mi mit tudunk csinálni.
2012. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Úristen akkora bunkó itt mindenki flegma ... :@@ grrr Sajnos lehetsz terhes ugyhogy vegyél be gyors egy tablettát a többieknek meg ünezem(tisztelet a kivételnek) hogy remélem ők is hasonnló helyzetbe kerülnek 1x :@@@
2012. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ilyen válaszokat reméltem és köszi a tanácsot:)
2012. febr. 15. 14:53
 18/24 anonim ***** válasza:
14:47 na te is ügyes,okos gyerek vagy. Ilyet kívánsz a többieknek. Na jól van.
2012. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
szerintem ezt lehet másra is értelmezni, mint, hogy aggódsz, bajban vagy ( nem feltétlenül a szex miatt) és mások meg segítség helyett leszólnak..
2012. febr. 15. 14:56
 20/24 anonim ***** válasza:
Ó nyugi már voltam ilyen helyzetben ;) de olyanban is mint te. Hülye 18 éves voltam. Àllandóan szexeltem a barátommal. Terhes is lettem. Azóta is egy család vagyunk. Tehát nem bántam meg. ;)
2012. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!