Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek-e terhes? Vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes? Vagy csak túl aggódom?

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk , és 1 hét 2 napja nem jött meg a menzeszem.(Nem mindig pontos, volt többször is,hogy kimaradt 1 hónap vagy később elöbb jött meg magyaránt még nem állt be rendesen.) Elvileg nem lehet semmi,de mégis félek.Este elmentük futni de elötte szédültem majd utána hánytam.Emiatt méhgjobban aggódom.
2011. szept. 20. 23:40
 1/6 Nickiii válasza:
0%
20381.-ére is leírom, hogy egy nő csak akkor eshet teherbe, ha a csávó farka bekerül a hüvelyébe. Akkorse lehet terhes ha beleülsz spermába, vagy spermás ujjal ujjaz meg. Valszeg csak betegvagy
2011. szept. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 twinky ***** válasza:
Eloszor erettsegizz le, aztan szexelj, ha azt sem tudod, hogy mukodik.
2011. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire aggódsz,miért nem csinálsz egy tesztet?
2011. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonimikusz ***** válasza:
Vegyél teszttet, az minden kérdésedre válaszol. Am a hányás lehet attól is, h ideges vagy, felspanoltad magad. V egyszerűen a kaja összezötykölődött a pocidban futás közben.
2011. szept. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is... kedves Nickiii! Nincs is annál szebb és viccesebb mikor vak vezet világtalant... nagy butaság amit leírtál! Amíg Te sem vagy tisztában a dolgokkal addig ne nagyon próbálkozz az ész osztással (ez csak egy jó tanács)

Kérdésre:

Kicsi valószínűsége,hogy teherbe eshetsz! Számtalan oka lehet annak hogy késik, főleg hogy mondtad,hogy nem szokott pontos lenni... Késhet azért,mert stresszelsz rajta, lehet egy kisebb felfázás!!! Ne gondolkozz sokat rajta, mert van olyan is hogy állterhesség, ami azt jeleni ugyanúgy elkezdhet nőni a hasad, mint a kismamáknak, csak éppen az Ulrtahang nem fog kimutatni semmit! Szerintem hanyagold a témát... más attól sem esik teherbe ha nem csak petting van!!! Szerintem te esetedben nyugi van!!!!!

2011. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"20381.-ére is leírom, hogy egy nő csak akkor eshet teherbe, ha a csávó farka bekerül a hüvelyébe." szerintem, meg akkor esik valaki teherbe, ha 1 darab életképes spermium elér 1 darab érett petesejthez és a megtermékenyített petesejt be is ágyazódik....de lehet, hogy én tudom rosszul ;) XD
2011. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!