Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehetek terhes? Aggódom.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes? Aggódom.

Figyelt kérdés

Következő a szitu:

július vége felé történt meg az első szexuális együttlétem. Azóta még 5-ször, utoljára aug. 23-án.

25-én megjött a menstruációm, azóta nem feküdtünk le, viszont most fájdogál 2 napja a hasam, szúr, ha felállok, mindig szédülök.

A gumi egyszer sem lyukadt ki, mindig ellenőriztük utána. Viszont volt,hogy ovuláció körül szeretkeztünk, bár gumival, de gondolom azért nagyobb az esélye a teherbeesésnek, mint amikor nincs ovuláció. Mostanában nem egyszer hallom,hogy óvszer mellett teherbesett ez meg az.

Nagyon megijedtem, s nem értem miért vannak hasfájásaim és szédülés. Valamint néha úgy érzem, többet eszem, mint kéne.


Csak bemesélem magamnak, vagy lehetséges? Csináljak tesztet, vagy várjam meg, hogy megjön-e kedd körül? S ha megjön, tuti biztos?


Köszönöm a segítségeteket.


2009. szept. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szakadt ki a gumi, akkor 100% hogy nem vagy terhes.
2009. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem valószínű a terhességed esélye. Mondanám, hogy 0%, ha védekeztetek és nem lyukadt ki a gumi, és időben felhúztátok (nem hatolt beléd EGYÁLTALÁN óvszer nélkül, nem ujjazott meg előnedves kézzel, ergo SEHOGY nem kerülhetett beléd előnedv és ondó sem). Én is szoktam aggódni, de felesleges, nyugodj meg, meg fog jönni. Ha nagyon félsz, vegyél egy tesztet, de szerintem felesleges pénzkidobás. A hasszúrkálás bármi mástól lehet, a szédülés is. A lényeg, hogy ne aggódd túl magad, mert attól is késhet a menstruációd és akkor pláne nagyon megijedsz. Én így látatlanban 99.9%-osan kizárnám a terhességed esélyét(ugye soha nem 100%), de tényleg ha aggódsz, vegyél tesztet, most már kimutatná, ha terhes lennél. (Ilyenkor én mondjuk tovább szoktam idegeskedni, mert mi van, ha terhes vagyok csak nem elég magas a hcg szint a vizeletemben és még nem mutatja ki a teszt, szóval nekem a teszt sem megnyugtatás, de eddig még mindig jól mutatta, hogy nem vagyok terhes.)

Nyugodj meg és továbbra is védekezzetek felelősségteljesen;)

20/L

2009. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. az első mondat nem úgy akart menni:) szóval "nem nagy a terhességed esélye":)
2009. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


mindig figyeltünk, hogy ne kerüljön sehogy oda, a közelébe sem, szóval tényleg felelősségteljesen védekeztünk, de hát akkor is aggódom, szerintem minden nőben benne van :)

köszönöm a válaszokat. Egyszer már volt ilyen ( akkor még nem is volt semmiféle behatolás, csak a paranoiám :$), akkor is aggódtam,hogy nem fog megjönni, és késett is rendesen egy hetet :)

Köszönöm mégegyszer a segítséget.

Minden jót!

2009. szept. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!