Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Nagyon aggódom.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 hete késik a havim (alapból). És tegnap lefeküdtem a barátommal, de az aktus végén lecsúszott az óvszer, lehetek így terhes ?? Még csak most leszek 17 nem szeretném ha esemény utánit kéne bevennem..
2012. febr. 15. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2 hete késik, de azért tegnaptól lennél TERHES? OMG.
2012. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
előtte nem voltam együtt senkivel azért írtam oda, hogy alapból..
2012. febr. 15. 14:10
 3/24 anonim ***** válasza:

alapból nem szokott csak úgy késni.

2: akik ilyenekkel nincsenek tisztában, mi a fa.szért szexelnek? -.- szexre van eszed neked is 16 évesen.

2012. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnél?? Miért kell ilyen butaságot kérdezni? Ha a végén lecsúszott az óvszer, tehát nem védekeztetek, akkor lehetsz.
2012. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor itt a késés tök lényegtelen, ha az óvszer lecsúszott és került a hüvelyedbe sperma akkor lehetsz terhes természetesen, de erre azért nincs túl nagy esélyed.
2012. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam , neharagudjatok..jaj hülyevagyok és siettem az írással, szóval úgy volt hogy lecsúszott és bennem maradt a gumi,
2012. febr. 15. 14:16
 7/24 anonim ***** válasza:
hova sietsz? van még 9 hónapod, nyugi
2012. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Jesszus.

Azt hiszem erre inkább nem is mondok semmit.

Remélem nem vagy terhes,még egy hülyével több lenne a világon.............

2012. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
légyszíves normálisan válaszoljatok , nem vagyok hülye(de most nem mennék bele a tanulmányokba) éretlen vagyok még ennyi. én nem terveztem a szexet, így alakult. 16 évesen mennyi az esély rá, hogy valaki terhes legyen ( szerintem pár napon belül jött volna meg).
2012. febr. 15. 14:24
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz! :)
2012. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!