Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés ellenére lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,egy szemet sem hagytam ki,tehát rendesen szedem. Kb.8 hete voltunk együtt a párommal,de abba kellett hagynunk bizonyos okok miatt.Tehát kb.1 percig tartott,de tudom hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok.Akkor megjött rendesen(1 nap csúszással)viszont kb.3 napig tartott,első nap erősebb,utána pedig már szinte semmi.Ebben a hónapban is megjött(ugyanazon a napon mint előző hónapban)és már rendes volt,5 napig. Semmi tünetem nem volt,viszont az elmúlt 2 héten van hogy jelentkezik hányinger,étvágytalan vagyok,fájdogál a hasam,(viszont nem lennt)szédülök és fáradt vagyok. Szerintetek van esély rá? Hízni nem híztam,sőt fogytam,de mondták hogy ez is lehet a jele. Félek,hajlamos vagyok bebeszélni a dolgokat.Kérlek titeket,segítő válaszokat adjatok.
2012. febr. 6. 20:09
 1/5 anonim válasza:
50%
az esély mindig megvan, de az alapján amit leírtál, hogy utána rendesen megjött szerintem nem túl nagy az esély rá. Nekem is nagyonnagyon hasonló esetem volt, szetm csak beképzeltem magamnak mindenféle terhességre utaló tüneteket, aztán a végén elmentem sürgősségi nőgyógyászatra mert már az idegroham szélén voltam, ott meg kb kiröhögtek, h hogy lennék terhes (én is szedtem a fog.gátlót csak csomószor vérezgettem közben, és nem hagyott nyugodni az a gondolat h "nem hat"). Szóval tényleg nem tartom valószínűnek h terhes vagy, de az itt kapott dilettáns válaszok úgysem fognak megnyugtatni, úgyhogy ha nagyon parázol menj el a nőgyógyászhoz, és akkor biztos megnyugodhatsz :)
2012. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az a legbiztosabb ha csinálsz egy terhességi tesztet
2012. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
negatív lett,remélem akkor minden oké.
2012. febr. 7. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kezdtél el fogamzásgátlót szedni,ha nem élvezhet beléd a párod?

A fogamzásgátlót,ha rendesen szeded és minden utasítást betartasz (kivétel nélkül),akkor nagyon jó eséllyel nem leszel terhes rendes aktus mellett sem (az ilyen 1 perces izéket nem hívnám semminek).

A vérzés fogamzásgátló mellett gyengébb szokott lenni és rövidebb ideig is tart,mivel amíg ezeket a bogyókat szeded a méh nyálkahártyája nem tud annyira megvastagodni,mint normális esetben,ezért amikor leválik a méh faláról és vérzés formájában távozik,akkor kevesebb lesz a mennyisége.

A tüneteidet simán okozhatja a fogamzásgátló,ezeket hívjuk mellékhatásoknak.Nem a legszerencsésebb tünetek ezek,ezért már érdemes lenne visszamenni az orvoshoz,hogy esetleg adjon másikat.

2012. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogy mindkét félnek gondoskodnia kell a védekezésről.Már kb.fél éve szedem,semmi probléma nem volt eddig fele,viszont most visszafogok menni és rákérdezek,hogy mi miatt vannak ezek. Köszönöm a válaszodat!
2012. febr. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!