Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan, hogy a védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a védekezés ellenére is meglepetés ért? Történhetett baj?

Figyelt kérdés
Együtt voltam barátommal 2 hete. Védekeztünk. Elvileg nem történt semmi baj, a gumi nem szakadt ki, nem csúszott le. Viszont a menszeszem már 5 napja késik. A melleim feszülnek, a hasam is szokott fájni, ez van már lassan egy hete, mindig azt hiszem reggelre megjön, de mégse. Esetleg valmi baj történt? Terhes lehetek?
2010. febr. 17. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet, és abból kiderül.
2010. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először feküdtetek le? Mert általában akkor szokott így késni, ha első alkalom. A többi panasz meg kialakulhat amiatt, hogy nagyon rástresszelsz arra, hogy terhes lehetsz. Egyébként nagyon egyszerű-> terhességi teszt :) Szerintem nem lehet gond, de ugyebár jobb félni, mint megijedni.


Nekem gumival kapcsolatban olyan negatív élmény volt, hogy többször kiszakadt, ezért váltottam fogamzásgátlóra. :S Szóval ha lelkiismeretesek vagytok, ajánlom a fogamzásgátló tablettát. :)

2010. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Óvszernél - nem sokszor használtuk - én is mindig nagyon izgultam, hogy nem lesz-e baj, váltottam tablettára, biztonságosabbank érzem.

Ha nem szakad ki az óvszer, valószínűleg nem vagy terhes. De azért vegyél egy tesztet, ha pozitív, legalább tudod, ha negatív, akkor pedig megnyugszol.

2010. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyik védekezési módszer sem 100%-os,ezért az esély mindig megvan.Tényleg csinálj egy tesztet és megtudod.A mensid persze késhet az idegességtől is,szóval ez nem feltétlenül jelenti a terhességet,de biztosat csak teszt után fogsz tudni.Csináld meg minél elöbb.
2010. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm.

Leghamarabb sajnos csak pénteken fogok tudni tesztet csinálni.

Csak borzalmasan aggódom, mert eddig még mindig rendszeres volt a menszeszem. És nem ez volt az első alkalom. Ma most minden rendbe lesz, akkor jövőhónapba megyek tablettát írtatni.

2010. febr. 17. 14:35
 6/10 A kérdező kommentje:
CSak a tüneteket nem értem, és tegnap az orrom is vérzett, ami utalhat terhességre, azért félek nagyon. :(
2010. febr. 17. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi, akkor nem lehet semmi probléma! Nekem is szokott ilyen lenni, hogy már nagyon feszül a mellem, és fáj a hasam napokig, de mégis megjött mindig, még ha késett egy pár napot, akkor is!
2010. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi köze az orrvérzésnek a terhességhez???
2010. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer együtt voltam egy csajjal és hazajött a pasija,hiába védekeztem mégis megvert.
2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ha minden okés vt a gumival :)

A stressz miatt is késhet, Vagy pl a rendszeres sextöl (nekem is amikor már komolykapcsolatom lett és rendszeresen csináltuk, akkor kezdett megzavarodni odabennt.)

most már szedek gyógyszert, h viszsaálljon rendszeresbe+gyerek ellen, és ajánlom neked is :)

sok sikert, és majd ird meg hogy mi volt :)

2010. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!