Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérem segítsenek! Lehetséges...

Kérem segítsenek! Lehetséges hogy teherbe estem védekezés ellenére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 18 éves vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal. Eddig soha nem történt ilyen, de most fogalmam sincs mi történhetett. Lefeküdtünk, természetesen védekeztünk gumióvszerrel, bennem ment el. Megnéztük a gumit( engedtünk bele vizet) de nem eresztett sehol sem, tehát nem volt kiszakadva, többször is ellenőriztük. Most mégis késik már 4 napja. Igaz van pár csepp, de közel s távol nem ilyen kevés menstruációm szokott lenni..

lehetséges lenne hogy terhes vagyok?


2010. szept. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

Csak stresszelsz és emiatt is késhet.

2010. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de szerintem nem valószínű. Tanulsz még? A stressz miatt is lehet, nekem egyszer 40 napot késett az egyetemen, pedig vizsgaidőszak sem volt. Persze a gumi sem 100%, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy terhes lennél.
2010. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyik védekezés sem 100%-os,és a kevés menzid jelentheti azt,hogy terhes vagy.mindenképp csinálj tesztet vagy menj nőgyógyászhoz.
2010. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tesztelj!! írd meg :)
2010. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az válaszokat, főleg hogy ilyen gyorsak voltak:) igen, még tanulok.

ezt a hetet még úgy gondoltam hogy megvárom, aztán ha nem lesz semmi, csinálok persze egy tesztet. az mindegy, abból melyiket veszem? gondolom drogériákban és gyógyszertárban kaphatóak megteszik.

még egyszer köszönöm a válaszokat. :)

2010. szept. 6. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Most már bármelyik teszt kimutathatja amit kapni lehet, én a helyedben vennék két különbözőt (ez a biztos) és mindkettőt reggeli vizeletből érdemes megnézni.

Gyógyszertárban és drogériában is lehet kapni többfajtát, 700-1500 forintig vannak kb.

Szurkolok hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!

2010. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségeket.

hát egyenlőre nem szeretnék babát. egyszer valamikor majd biztosan, többet is. :) de egyenlőre nem férne bele az életembe, nem tudnék neki olyan életet biztosítani mint amilyet megérdemel egy csöppség.

hát ha a héten nem jön meg, akkor mindenképpen tesztet csinálok.

még egyszer köszönöm.

2010. szept. 6. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!