Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés ellenére ilyen...

Védekezés ellenére ilyen körülmények között lehet baba?

Figyelt kérdés
Május 22-től volt meg pár napig utoljára a mensim.Június 9.-én és 11-én voltunk együtt gumival...de egyszer sem élvezett el bennem. (viszont elég erős az előváladéka is) Gumit aztán leelenőriztem és rendben volt. Általában 28-31 naposak a ciklusaim. Nem sok esély van akkor a babára ugye? Ha jól számolom 18 nappal az előző mensi kezdetétől voltunk együtt. Lehet buta kérdés, de annyian írják mostanában hogy gumival lettek terhesek...hogy kicsit félek...Júni.6 körül volt enyhe testápolós folyásom, pár napra rá mellfeszülés, szóval szerintem akkor volt pé.
2009. jún. 15. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyugi.
2009. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már 22 éves vagyok...annyira nem lenne baj :) Viszont majd ha babám lesz, mindent meg akarok adni neki :) Ezért tanulok és dolgozok most, hogy majd semmi gondja ne legyen :)
2009. jún. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!