Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy nem várt baba megfogan,...

Ha egy nem várt baba megfogan, akkor úgy alakul az élet, hogy a lehető legjobb körülmények között születhessen meg?

Figyelt kérdés

Egy példa, hogy értsétek, mire gondolok. Van egy huszonéves pár, évek óta együtt élnek, de még nem házasok. Nagyon szeretik egymást, de nagyon nehezen indulnak az életben. A diplomával nem tudtak elhelyezkedni, a család pénzzel nem segít, de ha nem hoznának minden héten egy vagon kaját a hűtőbe, még az étkezésük se lenne túl egészséges, sokrétű. Jó, becsületes, dolgozó emberek. De a mai világban nagyon nehezen boldogulnak. De véletlenül (nyilván nem tervezetten ilyen bizonytalan körülmények között), a lány teherbe esik, és nincs szíve elvetetni. Úgy alakítja az élet, hogy megtarthassa?

Pl. jobb munkát kap a párja, a nagymama ad egy kis parasztházra valót stb. Mik a tapasztalatok? Volt már olyan ismerősötök, akinek az életben egy kis angyal érkezése mindenre jó hatással volt??

Köszönöm a válaszokat.


2010. dec. 20. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos van ilyen is de sajnos az élet nem olyan kegyes hogy a nagymama ad egy kis parasztházra valót :) nagymama örül hogy megél a nyugdíjából szerintem....szerintem csak a meglévő dolgokra lehet alapozni hogy az elég lesz-e a baba érkezéséhez....sajnos ez nekem túlságosan mesébe illő lenne ha minden véletlen babánál így alakulna a dolog.....
2010. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt. A férjemnek nem volt bejelentett munkája, két nappal a teszt előtt kiderült, hogy felveszik egy jobb helyre, több pénzért, bejelentve. Én egy hónappal később fizetésemelést kaptam a főnökömtől teljesen véletlenül és amikor mondtam, hogy babát várunk, még megtetézte egy kicsivel. Valahogy összejött minden pozitívra, így kb ugyanolyan anyagi körülmények között várhatjuk a kicsit, mint amilenyben előtte éltünk, vagyis arányosan... semmiről nem kell lemondanunk. A házunk, ahol lakunk saját kazánt csináltatott és levált a paneles fűtési rendszerről, megfeleződött a rezsink, pl. Hihetetlen, de minden összejött :)

A jó Isten segít, és igaz a mondás, hogy ahová báránykát ad, oda legelőt is. :)


24 éves 34 hetes km.

2010. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen tapasztalatom,de abszolút hiszek benne.

Sok szerencsét!

2010. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne, és remélem, hogy létezik ilyen, nekünk is elkelne, most, hogy jön a harmadik. Nálunk még tudnának is segíteni, csak a szándék kellene.
2010. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is hiszek benne, minden rossz ellenére a világban!!
2010. dec. 21. 05:51
 6/7 A kérdező kommentje:
12:25- ös! Ez csodálatos történet, olyan jó volt olvasni! Sok boldogságot a kis angyalkádhoz! :D
2010. dec. 21. 05:52
 7/7 A kérdező kommentje:
15:06-os remélem minden jóra fordul, és gratulálok a harmadik babódhoz!! Igazi hős vagy, tudod!!! :D :D
2010. dec. 21. 05:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!