Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

egy éve együtt vagyok a barátommal és eddig mindig én fizettem a tabit (én vagyok a lány), de most egy fillérem sem lett volna rá, ő adott rá pénzt először és mondta h akkor innentől fogva ha szóljak neki nyugodtan és ad rá pénzt. Nekem elég kellemetlen volt... a dologhoz hozzátartozik h én még tanulok, ő dolgozik.

22L


2012. jan. 26. 10:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

szerintem sincs gáz a fele-fele aránnyal. tanulók vagyunk, szülők pénzén élünk, mindkettőnk részéről bunkóság lenne, ha a másik szüleire rónánk az egész összeget. mindketten részesei vagyunk a szexnek, és (számomra) az a havi 2000 sem annyira kevés.

egyébként mikor óvszert használtunk, azt is hol én vettem, hol ő. persze nem vezettünk naptárat, de azért nagyjából lehetett tudni.:)

2012. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez mind a 2 fél felelőssége! Ez miatt ne érezd magad rosszul. Mi a barátommal 2-en vesszük közösen felét ő fizeti felét én!
2012. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy volt,amikor még csak jártunk és nem voltunk közös kasszán,hogy az elején gumit használtunk,azt én fizettem,mivel vállalta,hogy felveszi,pedig jobb érzés lett volna neki nélküle,mikor pedig felvetette,hogy szedjek fogamzásgátót,akkor azt ő vette meg,mert ebben az esetben én voltam az,aki vállaltam az esetleges kellemetlenségeket,amit a fogamzásgátló miatt éreztem.
2012. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
nálunk eddig csak én fizettem, bár még tanuló vagyok, de a párom többször mondta, hogy szóljak, ha segíteni kell ebben. Előfordulhat, hogy élek majd a lehetőséggel, mert néha a 4hetente 3ezer ft is necces... amíg nem szedtem, óvszert többnyire ő vett, de előfordult hogy én ugrottam le boltba este vacsiért, vagy magamnak drogériába valamiért, és eszembe jutott, hogy elfogyott, és vettem. Viszont van egy ismerősöm srác, akinek a barátnője minden hónapban veri az asztalt a fele árért. Na azt a lányt nem tudom megérteni, főleg azt, hogy nem sül le a képéről a bőr..?
2012. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

jóóó én se azt mondom h márpedig adja oda a felét. tudjuk mindig h a másik h áll anyagilag és ehhez mérten fizetünk.

azért ez túlzás.... nem mindenkinél áll fent azaz eset amit (utolsó) írtál

2012. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
szerintem az a normális, hogy a srác is felajánlja a tabi vagy óvszer fizetését, nem pedig elvárja hogy egyik vagy másik fizesse végig. :)
2012. jan. 28. 13:27
 27/28 anonim ***** válasza:

férfi létemre kérném hogy az óvszert felesbe fizetnék akkor én lennék a zsugori bunkó

De ha a csaj kéri hogy felesbe akkor nem érzitek hogy gáz ez a mentalitás???

2012. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
a válaszolók zöme ilyesmit nem írt, pont ez volt a lényeg, hogy nagyjából felesben mennek ezek a dolgok (az óvszer is), vagy anyagi helyzethez mérten. Nálunk (mint írtam már) én tanuló vagyok, a párom viszont nagyon jól keres, ha gondom van ezzel, felajánlotta, hogy fizeti. És mint mondtam, egyszer sem kértem tőle el a tabletta felét, vagy az egész árat! De mikor óvszerrel védekeztünk, én is majdnem annyiszor vettem, mint ő.
2012. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!