Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

egy éve együtt vagyok a barátommal és eddig mindig én fizettem a tabit (én vagyok a lány), de most egy fillérem sem lett volna rá, ő adott rá pénzt először és mondta h akkor innentől fogva ha szóljak neki nyugodtan és ad rá pénzt. Nekem elég kellemetlen volt... a dologhoz hozzátartozik h én még tanulok, ő dolgozik.

22L


2012. jan. 26. 10:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Korábban is felajánlotta már h fizeti, de eddig mindig ki tudtam szorítani a tabira a pénzt. Azt nem várom el tőle, hogy ő irassa ki nekem a receptet, ő vegye meg a pénzéből mert én látom hogy mennyi van még, hány szem, hány levél. :)
2012. jan. 26. 11:09
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én fizettem mindigis,hisz egyből kiváltom ahogy kezemben a recept.

De nem azért mert azt ÉN fizetem,hanem mert épp nálam van a recept.Az allergia elleni kenöcsöm ő irtaja fel,azt meg is veszi nekem.Én meg megveszem a mittudoménmilyét.

Nincs enyém-tiéd,sosem volt.

24/N

(bár mi mindketten keresünk)

2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne gáz a fele-fele arányban veszi egyikünk meg másikunk? És miért ne lenne ettől érett egy kapcsolat a szexre?! Szerintem PONT ettől is érett rá, hogy a felek képesek osztozni a terheken is.
2012. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi,a párommal, gumival védekezünk, és hol ő veszi meg, hol én.

22L

2012. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
11-05. Az, hogy fele-fele, miért lenne gond? Nemcsak úgy lehet, hogy 3000 az én részem, dobj te is 3000-at, hanem egyszer te, egyszer én.
2012. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%

Én vagyok a fele-fele válaszos.

Nem tudom,nekem gyerekes figyelgetni hogy mikor jövök én a kiváltásban,és mikor következik a párom a kiváltásban.

És ha elfelejti a párom hogy előzöleg is én vettem meg,akkor emlékeztessem rá,hogy most ebben a hónapban te jössz,neked kell megvenni?! :)

Én csak azt írtam hogy nálunk ez sose volt beszéd téma,minden vásárlásnál valahogy ezt tudtuk most ki fizet.És nem számolgattam hogy előzöleg 2szer is én fizettem,akkor mostmár neked kell fizetni.

2012. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
De drága, mi se azt írtuk, hogy minden számlát lefeleztek és behajtotok, hanem hogy általában felváltva, kb. kiegyenlítetten veszitek meg. Tehát ugyanúgy, ahogy Te írod. Ehh.
2012. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
38%

Mindig én fizetem, eszembe se jutott, hogy ő is adhatna bele vagy kifizethetné.

6ezer forintba kerül 3 havi adag, azért azt a 2 ezret havonta kibírom

Az óvszer sokkal drágább lenne két ezernél egy hónapban.

2012. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%
fele-fele így korrekt
2012. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%

Nekem csak akkor szokta fizetni, ha nekem nincs pénzem, amúgy én fizetem. És egyáltalán nem érzem tehernek. Ha gumit használnánk,azt meg ő fizetné.

Viszont étteremben, moziban, boltban általában ő fizet. Úgyhogy nicns ezzel semmi gond.

Ne érezd cikinek!

2012. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!