Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

egy éve együtt vagyok a barátommal és eddig mindig én fizettem a tabit (én vagyok a lány), de most egy fillérem sem lett volna rá, ő adott rá pénzt először és mondta h akkor innentől fogva ha szóljak neki nyugodtan és ad rá pénzt. Nekem elég kellemetlen volt... a dologhoz hozzátartozik h én még tanulok, ő dolgozik.

22L


2012. jan. 26. 10:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ebben semmi ciki nincs. Sőt, a fele-fele fizetés a legkorrektebb, hiszen mindketten "élvezitek" a hatását. Persze hülyeség ezt is erőszakolni, és minden alkalommal behajtani a fele összeget számlával. Nálunk általában én veszem, mert én látom, ha kifogy, de néha a párom (ő a pasi), ha épp nem járok patika felé, vagy megszorulok anyagilag.
2012. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a barátom fizette míg szedtem, egyrészt nekem nincs még önálló keresetem, neki van, másrészt ő ragaszkodott hozzá. Szerintem ha ő maga ajánlotta fel akkor nem kell magad rosszul érezned. Ha dolgoznék is akkor is szerintem az lenne a normális, hogy felesben fizetjük. (Csak abból indulok ki, hogy az óvszert is van hogy ő veszi, van hogy én.) 20l
2012. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan fizesse ő,amúgy is miatta szeded,nem saját szórakozásodból. Szerintem nem is neked kéne venni,hanem neki!
2012. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
79%
én veszem mindig, viszont ha elmegyünk valahova (mozi, kaja) ő fizet
2012. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Mindkettőtök érdeke a tabi.

Ne érezd magad kellemetlenül, ha besegít a párod. Hidd el, ő is jobban jár így. A gyógyszer lényegesebben olcsóbb, mint a gyerektartás.

2012. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
92%
Anno nekem is volt ilyen! Én is elég kellemetlenül éreztem magam! Akkor nekem azt mondta a párom, hogy szerinte természetes dolognak kellene lennie, hogy ne mindig én fizessem! Gumit se csak Ő vett, mikor azt használtunk! Azután az eset után, mindig felesbe fizettük!:) Szóval ne rágódj ezen!
2012. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így van,nekem nincs jövedelmem a párom dolgozik.

Igaz,mi 4éve vagyunk együtt,de a kapcsolatunk elején se volt semmilyen pénzügyi dologból fenn akadás.

Bárhova mentünk vásárolni( akár fogamzásgátlót is kiváltani) sosem volt te pénzed én pénzem.

Esetleg ha úgy jött ki hogy ő fizetett,akkor a következő alkalomkor(amikor bárhol vásároltunk) én fizettem.

Nem kellett sosem "unszolni" hogy fizessen helyette.Ő úgy van/volt vele,az a pénz mindkettőnké.

Tudta,hogy mivel tanuló vagyok,nem dúskálok a pénzben...

Nem kellett mondani neki külön,hogy most nincs pénzem,mindig ott fizetett ahol tudott.

Nem tudom érted-e mit akarok ezzel mondani,de nekem szólni se kellet,főleg nem csak tabira "kérhettem" pénzt tőle.


De ti nem így vagytok még,ebben semmi gáz nincs.

Ahogy írtam,gondolom felfogja hogy tanulsz és nincs annyi pénzed mint neki.Egyébként is,a védekezés nem csak a te dolgod hanem az övé is.Neki is érdeke,hiszen nem csak azért védekezel hogy ne legyen gyereked.

Nyugodtan kifizethette,már előbb kellett volna neki is néha megvennie,nem pedig neked szólni hogy adjon rá pénzt.

Neked semmi szégyen nincs ebben,neki sem kell szégyellnie de azért ő is jobban kivehette volna az anyagi részét a dolognak elöbb is.

2012. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Mielőtt összeköltöztünk volna és közös nem lett a kassza, felesben fizettük.

Azóta meg mindegy, csak benyúlok a fiókba.


De ha úgy érzed, törlesztened kéne, akkor legközelebbi alkalommal hívd meg őt egy mozira, vagy egy vacsira.

2012. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%

11:03-as vagyok.

Ahogy olvasom itt a válaszokat,ne haragudjatok de szerintem ez a fele-fele dolog nagyon gáz!Ezek a kapcsolatok ahol felét én fizetem felét ő,nem érettek meg még teljesen,de a szexre végképpen nem...

2012. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm nektek:)
2012. jan. 26. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!