Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti is meghíztatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is meghíztatok a fogamzásgátlóktól? Mit és mennyi ideje szedtek?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapja szedek Harmonetet, és legalább 3-4 kg plussz felmászott rám...:( Előtte 63 kg voltam a 172 cm-emhez, most meg 3-4 kg-mal több vagyok... A mellem elég rendesen megnőtt, de a hasam és a karom brutális lett a tabitól.... a fejem is kerekebb picit... :-/ Szerintetek le lehet adni ezt a felesleget tabi mellett? Nektek van hasonló tapasztalatotok?

22L


2012. jan. 18. 10:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt még ajánlom: [link]

[link]

[link]

[link]


Alapismeretek,fogsz találni benne sok mindent ami hasznos.Futás helyett ajánlom az aerobot vagy pilates spine balance.Sokkal komolyabb

2012. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, de munkám miatt nem tudok eljárni külön edzésekre...:(
2012. jan. 18. 12:43
 13/22 anonim válasza:

Sosem értettem az embereket, a futásnak miért akadálya a hó?

Ha le van fagyva, és csúszik azt megértem, de önmagában a hó nem kellene, hogy akadály legyen, én télen nyáron futok, esőben, hóban, kánikulában, de megéri mert megvan az eredménye.. Ne a kifogásokat keresd, egyél tisztán és mozogj kardiózz, erősíts.

2012. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A hóval semmi bajom, hanem ahol futnék, ott annyira tükörsima az aszfalt, hogy még a reggeli kutyasétánál is megcsúszik a lábam. Nem szeretnék pofára esni, ennyi.
2012. jan. 18. 17:36
 15/22 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám,hogy iktasd be a konditermi edzést az életedbe.Kicsit kifogásnak érzem,hogy nincs időd munka miatt,én valamikor este 10 kor megyek le edzeni,pedig eléggé kemény a munkám multinál informatikus.

Célért mindent úgy vagyok vele.Kérdés mit szeretnél elérni.

2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szobabicikli? közben tv-zhetsz, telefonálhatsz, akármi, én napi egy órát tekerek általában, kényelmes tempóban, nagyon jó zsírégető (bár nekem nem fogynom kéne, feszesítenem inkább). yasminelle-t szedtem 3 évig, semmit nem híztam!
2012. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mennyi kifogás.... Csoda hogy kellesz egyáltalán valakinek. Ahogy a sok igénytelen csajtársad!
2012. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kicsit durva utolsó,de sajnos igazad van maximálisan.Kellene egy jó pasi,jó parti.Csak kérdés a csaj mit tesz bele,mit ad érte cserébe.Azt hiszik sok csaj,hogy aranyból van a pinájuk.Kapcsolatba kerülnek híznak,nem figyelnek magukra,és csodálkoznak,hogy jajj a pasim elhagyott,nem kíván,vagy talált mást.Ezen nem lepődök meg egyáltalán.A párkapcsolat olyan mint egy üzleti vállalkozás,mindig fejlődnöd kell,pluszokat kell adnod,csak akkor maradhatsz fent benne,különben a ,,konkurencia" eltapos mint egy legyet.Lehet jönni felszínes dumával de ez így van.

Mindig arra gondoljatok lányok:,,Mivel tudom megtartani a pasimat?Miket kell,hogy nyújtsak,mit vigyek bele a kapcsolatba?"


Ezt általánosságba írom,de sajnos a mai csajokra ez jellemző vagyis a 95%-ra.Kifogásokat keresnek,mindig azt mondom kifogást az átlag ember keres,a sikeres gazdag ember megoldásokat.

2012. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de több, mint 2 éve vagyok együtt a párommal jóban-rosszban... Nem tudom mit kell bepampogni, megnéznélek titeket hogy festetek okoskodva a gép előtt.....

Hozzátenném, hogy általános iskolás korom óta jártam kosarazni, röplabdázni, úszni is 2 évig, és gimiben ehhez hozzájött a heti 3 konditerem........


Istenem, felszedtem 3-4 kg-t egy fogamzásgátló miatt, és itt az ellustulásról meg "aranyp*nájú csajok jajj de oda vannak magukért, stb" hasonlóról van szó???? Rohadtul nem erre voltam kiváncsi.


Megmondtam: tabi előtt teljesen jó kondiban voltam, ugyanannyit ettem, ittam, mozogtam (néha bicaj és torna ha jól esett), de amint elkezdtem szedni, feljött pár kiló.


És valaki álljon be a helyemre úgy dolgozni napi 10-12 órát, hogy közben nem ülhet le és ráadásul ez fizikai munka.... Hozzátenném azt is, hogy két helyen dolgozom, kb. fél éve 3 helyen, és még egyetemem is volt..... :)


Innentől kezdve légyszi normális válaszokat kérek.

2012. jan. 20. 10:47
 20/22 anonim ***** válasza:

Én most általánosságba beszélek,nem rólad,csak kapcsolódott a témához amit az egyik válaszadó írt,ihletett nyertem.Akinek nem inge .... :)

A pasik se különbek,persze én nem veszem magamra mert én sokat teszek érte,hogy jó partner legyek,mind külsőleg mind belsőleg mind szexuálisan állandó fejlődésben vagyok.

Amúgy én is dolgozok főállásba informatikus egy multinál,nekem is egyetem,meg edzés,meg még mellette önképzések,vállalkozásom.


Csak arra mondom,hogy ha valamit szeretnél akkor legyen meg a cél,azt te találd meg,és írd le,meg tegyél érte.

Nem bántani akartalak,csak általánosságba írtam,nem neked szántam.

2012. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!