Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet meddoseget kapni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meddoseget kapni a fogamzasgatloktol h evekig szedem szunet nelkul?

Figyelt kérdés
Az egyik leg alacsonyabb hormon tartalmu gyogyszert szedem a Marvelont.Komoly valaszokat szeretnek..koszonom...
2010. ápr. 28. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha betartod a rendes havi egy szünetet, elvileg nem lesz probléma.
2010. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon ritka esetben fordulhat csak elő...
2010. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz. És nem csak meddő lehetsz tőle, de okozhat sok más problémát is, például cisztát. Emellett mivel kémiai vegyület és nem természetes anyag, ezért alaphangon káros a szervezetre.


Ezek a környezetemben mind előfordultak.

2010. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem az orvosomtól, mikor elkezdtem szedni, mert elég fiatal voltam (17), és terveim szerint kb. 10 évig szedni fogom, emiatt én is féltem, hogy mi lesz, ha utána nem lehet majd gyerekem. A doki azt mondta, nem kell félnem ilyesmitől, főleg a mai alacsony hormontartalmú tablettáknál.

19/L

2010. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19 éves koromtól folyamatosan szedtem, 3 évenként 1 hónap szünet, akkor javasolt másik bogyóra váltani. Most 28 éves vagyok, 8 hónapos terhes. De ez az én esetem.
2010. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2010. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, lehet, meg még súlyosabb dolgokat is.
2010. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában nem, de bizony nem kevés példa van arra, hogy meddőséget okoz, csak értelemszerűen ezeket senki nem hangoztatja, mert szeretik ráfogni, hogy nem a tabletta miatt van.
2010. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!