Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti is meghíztatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is meghíztatok a fogamzásgátlóktól? Mit és mennyi ideje szedtek?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapja szedek Harmonetet, és legalább 3-4 kg plussz felmászott rám...:( Előtte 63 kg voltam a 172 cm-emhez, most meg 3-4 kg-mal több vagyok... A mellem elég rendesen megnőtt, de a hasam és a karom brutális lett a tabitól.... a fejem is kerekebb picit... :-/ Szerintetek le lehet adni ezt a felesleget tabi mellett? Nektek van hasonló tapasztalatotok?

22L


2012. jan. 18. 10:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt hasonló panaszom eddig még. De inkább keresd fel a dokit és irass fel másikat, mert ezek szerint ez nem vált be. Nem kötelező egynél leragadni, bármikor lehet váltani.


22/L

2012. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok: ja és 3 éve szedek 2 féle fogamzásgátlót.
2012. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én egy kilót sem szedtem fel, kicsit több mint 1 éve szedek Tri-Regolt.
2012. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
1 g se jött rám,több mint másfél éve szedek fogamzásgátlót,az első 2-től hánytam,most már olyan fél éve Maitalont szedek és eddig semmi panaszom nem volt :)
2012. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2 hónapja szedem, nem híztam meg.
2012. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Másfél éve szedek Dienille fogamzásgátlót, a mellem ugyan nőtt egy kicsit de én sem híztam 1 dekát sem. 19/L
2012. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Amúgy yasminellét szedek.


20/N

2012. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Gestomixet szedek egy éve, előtte Lindynette-t szedtem. Egyiktől sem híztam.
2012. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező,sport:tánc,pilates,aerobik.És ne egyél szemét kaját:hamburger,somlói,pizza,sült krumpli.


Csirke,rizs,halak,bélszín,karaj,pufirizs-ezekből álljon az étrended.Napi 1liter víz/20kg


valamit valamiért tudod.

A foggátlótól nem lehet hízni maximum közvetve,ha nem figyelsz mit eszel és nem edzel csak akkor.

2012. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.. akkor valóban váltanom kell.. Nem eszek többet és mást, mint amit előtte, mégis híztam.

Gyakorlatilag akkor fel kell íratnom valami mást... még egy havi harmonetet ki kell íratnom, mert most lesz a megvonásosom, és tuti nem tud fogadni a doki...


Most diétázom, próbálok leadni pár kg-t.... sok gyümi, párolt kaják, csirkehús, kefírek... elkezdtem tornázni, de a futás a hó miatt kimarad egy darabig..

2012. jan. 18. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!