Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az orvostól olyan fog.gátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvostól olyan fog.gátlót kértem, amitől egy picit duzzadnak a melleim (magyarán egy icipicit nőnek) és azt mondta hogy olyan nincs, holott rengeteg nőnek nő különböző fogamzásgátlóktól. Mi itt a gond?

Figyelt kérdés
Amúgy yasminelle-t irt fel,és semmi változás nincs,a második levélt fejeztem be.Tapasztalatok?
2009. febr. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mellnövekedés mellékhatás, és nem mindenkinél jelentkezik. A fog.gátlónak nem az a fő feladata, hogy mellet növesszen. Mindenkire másképp hat. A doki nem tudhatja, nálad pont bejön-e vagy sem.
2009. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem mindenkinek nőnek a fogamzásgátlótól a mellei!

ez abszolút változó, mivel nincs 2 egyforma szervezet. valakinek nő tőle, valakinek nem. nekem sem nőtt tőle számottevően, inkább a környezetem vette észre, én aztán nem. úgyhogy nincs itt semmiféle gond. a fog-gátlónak amúgy sem az a célja, hogy a melledet növessze...

2009. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mellet hatásosan növeszteni csak hormonnal lehet. Az ugyan van a fogamzásgátlóban... de nem sok. Ezért lesz csak mellékhatás.

Ha sok lenne benne, annak durva hatásai lennének: pl. nagyon kiszőrösödnél, stb.

2009. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!