Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi alapján kell óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján kell óvszert választani? Általában adok a minőségre, Durexben gondolkozom, és eddig a Classic a legszimpatikusabb, mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
A nemiszervem/szerszámom körülbelül 14-17 cm között van.
2012. jan. 4. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Amelyik bekerül a boltba, az már "minőségi", hiszen átment a tesztelésen, ami mindegyik márkánál ugyanolyan.

A Durex azért drágább, mert nagy neve van, TV-ben reklámozzák... De pontosan ugyanazt tudja, mint a többi. És annál is történhet "baleset", pont ugyanakkora eséllyel, mint az olcsóbbakkal.

Hogy neked melyik a legkényelmesebb méretileg, melyiknek tetszik legjobban az illata, vagy melyik vált ki esetleg allergiás reakciókat a síkosító miatt, az meg csak tőled-tőletek függ.

Én a Masculan Pure-t szeretem legjobban, de ízlések és pofonok...

2012. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én azt olvastam hogy a Durex már elnézést, de egy rakás szar, mert gyakran kiszakad, és nagyon drága, sokan ezeket a DM-es, Rosmannos dolgokat válaszatják. Hát ez marha nehéz egy téma úgy látom. Szerintem ez is olyan lesz mint amikor cigizni kezdtem, kipróbáltam az összeset mire megtudtam hogy melyik a jó. És ezek a vékonyak? A Durex thin, meg ezek, nem lesznek veszélyesek ettől? Mármint amiatt hogy vékonyak.
2012. jan. 4. 14:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 15 éve Lifestyle-t használok (fehéret) és nem volt vele gondom. Olcsóbb mint a Durex, bár nem sokkal.
2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Durex RealFeel*
2012. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minőségbeli különbség igazán nincs, az a lényeg hogy jól rakd fel, eléggé visszahúzd a végénél, hogy legyen helye a mozgásnak. Tapasztalatom szerint nem kevésbé megbízható a vékonyabb sem.

A méretedet viszont ne hosszúság, hanem átmérő szerint nézd, az átlag óvszerméret 52mm, a Durexé 54mm.

Különbség az árakban vannak, a Durex1800-2200 körül mozog, de a Masculan is van ugyanolyan jó, és az csak 800 Ft. Ha nem túl vastag a péniszed akkor tökéletes az is, és a Pure amit említettek az is vékonyított, jó minőségű, aránylag kényelmesebb, mint a többi Masc, azért mondom csak hogy aránylag, mert persze a legkényelmesebb álá natur ;)

Szóval minőségbeli különbségek maximum a kényelemben vannak, de biztonság szempontjából az a fontos hogy jól legyen felhelyezve.

2012. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Darkosz15 válasza:
Mentolosat ne vegyél mert csíp mint állat... :D
2012. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, és mi a helyzet azokkal, amiktől "elvileg" tovább bírod? Tényleg használnak valamit? Nem szar egyébként a gumi? Tehát nem húzza a bőröd, nem csíp, meg hasonlók?
2012. jan. 4. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt is kipróbáltuk, bevált, jó volt!

Ha kissebb az átmérője a guminak, mint a péniszednek, akkor szoríthat, van olyan érzés mintha "folytaná". Nem csíp meg ilyenek, csak hát nem olyan mint natúrban, van akit jobban zavar van, akit nem annyira attól függ, hogy a fityma mennyire tud benne mozogni.

2012. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátot, remélem hogy nem gond.
2012. jan. 9. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármikor szívesen segítek, csak nyugodtan:)
2012. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!