Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon tisztában van azzal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tisztában van azzal, hogy megalázó amit csinál?!?

Figyelt kérdés
A barátommal már jó ideje együtt vagyunk.. és amikor sexelünk, nem hajlandó óvszert húzni. Amit nagyon utálok benne, és így nem is olyan jó, mert én így nem szeretem annyira csinálni. Oké, legyen, akkor kialakult az, hogy már csak néha volt nála óvszer. De mostmár egyáltalán nincs nála. Mióta még arra sem képes, hogy megvegyen egy csomag k*rva óvszetrt, azóta- hogy talán rájöjjön arra, hogy rohadtul sértő, amit csinál- szinte minden egyes alkalom után küldöm is a gyógyszertárba terhességi tesztért. Ugyanis én nem vagyok hajlandó az ő lezsersége miatt fogamzásgátlót szedni, mert undorító, b@szott hormonok... ez így ment egészen idáig. de mostmár a f@szom kivan vele. Jó, persze, azért oda figyelünk, de nem hiányzik egy "véletlen" baleset... egy hete sexeltünk legutóbb, és megint megkértem,hogy vegye meg a tesztet, elég nyomatékosan kértem rá( meg a minimum, ha megkérem, megtegye). És b@zmeg, azóta eltelt egy hét, és k*rvára nem vette meg, sz@rik rá. És amikor rákérdeztem most, akkor meg azzal áll elő, hogy - jajj, bocsi, izéé, tudom, csak nem volt már rá pénzem.- Miért csinálja ezt velem? Nem érzi a súlyát? Vagy mit tegyek, hogy ezen baromi gyorsan változtasson?? pls. válaszoljatok!
2011. dec. 8. 21:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Egyszerű...

Nincs gumi, nincs szex, van gumi, van szex.. ;)

2011. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
24%

gyereket akar rakni a hasadba.

mi ezzel a bajod?

te miért nem akarsz gyereket?

2011. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

ráadásul tiszta ideg vagyok, nem is ő idegeskedik ugye rajta, hanem én, hogy mi van... amugy sem jön meg rendesen, ő meg rátesz így egy lapáttal...

amugy 17/l

2011. dec. 8. 22:00
 4/41 anonim ***** válasza:
18%

Látszik, hogy mennyire szereted a barátod, még a helyébe sem képzeled magad, hogy neki milyen lehet.

Nagyon SZAR óvszerrel! Még a faszverés is jobb. Sokkal jobb. Persze egyénfüggő. Én egy óra mire elélvezek vele... addigra hulla vagyok, mert mindig én vagyok felül, szar vele egyszerűen a szex. Ötből egyszer ha élvezem úgy igazán. Olyan, mintha simogatnák a válladat, kb olyan szintű jó érzést kelt.

Te miért nem veszel óvszert? Miért Mindent a fiú vegyen? Nem erről szól egy párkapcsolat.

Látszik, hogy semmi fogalmad nincs a szexről. A terhességi teszt nem mutat ki semmit, maximum a szeretkezés után 2 héttel, akkor is csak a drágábbak.

Az, hogy így beszélsz nő létedre ismét bizonyítja, hogy mennyire szereted a barátod.

Ha igazán szeretnéd akkor legalább minimálisan megértenéd és elmennél a nőgyógyászhoz, nem lennél lusta dög és vennél fogamzásgátlót, ami sokkal olcsóbb mint az óvszer hosszútávon.

Idióta vagy!


17f

2011. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki!

Ha komolyan érdekelnéd, figyelne rád is, nem csak arra, h d.ghasson, és h neki jó legyen! ha nem képes változtatni, de nem akarod kidobni - ultimátum! vagy vesz gumit, vagy nincs szex! ha semmi változás, dobd ki a francba!

2011. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 nastic ***** válasza:
13%

szedjed azt a tablettát te... TE... még a melled is nagyobb lesz ne fossál, válság van és egy csomag tetves óvszer nem jön ki 500 pénzből...


Azért teszi hogy menjél már el és írasd fel a cuccot, ne legyél már ilyen miszp*csa érted.

2011. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%

Elég lett volna, ha azt írod, hogy még fiatal vagy hozzá, az adminoknak lehet, hogy nem tetszene..

De am ismerős egy kicsit a szitu..

Én is elég fiatal vagyok még ehhez, meg a barátnőm is, persze ez már nincsen így jelenleg..

2011. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
94%

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.

Persze, könnyű annak aki pasi, mert nem kell amiatt aggódnia, hogy teherbe esik. Amúgy meg azt mondta a kérdező, hogy a barátja NEM HAJLANDÓ óvszer húzni.

2011. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Jó, talán kicsit nyers voltam. Nem említettem, hogy mindkét fél hibás. De milyen párkapcsolat ez, ahol nem tudnak megbeszélni egy ilyen piti problémát? Ha nem húz óvszert akkor egyáltalán minek engedi a csaj, hogy belé rakja a faszát?

Másrészt a fiú sem szereti igazán a lányt, ha nem aggódik, hogy teherbe eshet. Én férfi létemre a párkapcsolatomba jobban aggódok óvszeres szeretkezésnél, hogy a párom teherbe esik, mint ő maga...

2011. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
98%
én barátom se szereti, de azért kompromisszumot kötöttünk. most meg sajnos szednem kell a tablettát (doki írta fel, de valami más miatt), szal jól járt:P de beszáll, felesben veszem. de ha ennyi pénzt elkúr tesztre, ennyi erővel vehetne gumit is, nem? :D én tudom, h szar gumival, legalábbis a pasik ezt mondják, de nekem is kivan a f-szom azzal, hogy csak mert egy picit kényelmetlenebb, de NEM okoz fizikai kárt, Én tömjem magam hormonnal, károsítsam a szervezetem és viseljem el az ezernyi mellékhatást?! ez aztán kvára fair. sztem nem sokra becsülhet, ha ezt nem képes felfogni. de asszem exem viszi a pálmát: ő is jött ezzel a gumis dologgal, de folyton azt hangoztatta h a férfi dolga a védekezés. elegem lett és leordítottam a fejét, hogy most akkor bocsi, de TE miért is nem húzol gumit, erre jött, h igen, bár a férfi dolga a védekezés, de ő különleges és neki nem való a gumi... elkezdtem tabit szedni, lett tőle egy csomó a mellemben (mai napig nem múlt el:/), mire csak annyit tudott mondani, h nem az ő hibája, magamra vessek, hogy szedem a tabit. na akkor penderítettem ki a lakásból úgy, hogy majdnem nekivágódott a liftnek.
2011. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!