Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy baj van? Megtörtén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy baj van? Megtörténhet?

Figyelt kérdés

Tehát, a barátommal óvszerrel védekezünk. Ebben a hónapban összesen két alkalommal voltunk együtt. Az első pontosan a menstruációm lejárta utáni napon volt és amikor levette a gumit kijött belőle elég rendesen. Azt mondta ügyetlen volt, meg is néztük de nem volt kiszakadva.

A második akkor volt amikor már lassan meg kellett volna jönnie. Amikor kivette, éreztem mintha valami kifolyna belőlem(akkoriban eléggé sűrű fehérfolyásom volt nem tudom az-e) és amikor csomót kötöttünk rá éreztem, hogy olyan, de csak fölül. Megnéztük ismét de kiszakadva nem volt.

Már egy napja késik, nem tudom, hogy csak az ügyetlen levételtől lett-e olyan a gumi, vagy mi történt, mert mint mondtam kiszakadva egyik sem volt. 19 éves vagyok nemrég veszítettem el, és valahogy annyira parázok, nagyon félek, hogy valami baj van.

Mit gondoltok? Lehet baj?


2011. dec. 6. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
utolsó, akkor vmit félreértettem.. de azt is irtam már fentebb, h nem terhes.. ennyitől amugy is lehetetlen.. olvass feljebb :D
2011. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

(Ok, de név nélkül írtál, honnan tudjam, hogy ugyanaz vagy?!)


Kérdező, mi a helyzet?

2011. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok ismét :)

Megjött:) Megnyugodtam, nagyon szépen köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek.

Tényleg valahogy kell változtatnom a hozzáállásomon, remélem ez idővel javul. Bár amúgy is túlreagálós vagyok.

Egyszóval nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK :)

2011. dec. 13. 18:26
 24/24 anonim ***** válasza:

mondtam h no para..


ja, nincs név, csak gondoltam h tod.. na mind1 :DD

2011. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!