Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy baj van? Megtörtén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy baj van? Megtörténhet?

Figyelt kérdés

Tehát, a barátommal óvszerrel védekezünk. Ebben a hónapban összesen két alkalommal voltunk együtt. Az első pontosan a menstruációm lejárta utáni napon volt és amikor levette a gumit kijött belőle elég rendesen. Azt mondta ügyetlen volt, meg is néztük de nem volt kiszakadva.

A második akkor volt amikor már lassan meg kellett volna jönnie. Amikor kivette, éreztem mintha valami kifolyna belőlem(akkoriban eléggé sűrű fehérfolyásom volt nem tudom az-e) és amikor csomót kötöttünk rá éreztem, hogy olyan, de csak fölül. Megnéztük ismét de kiszakadva nem volt.

Már egy napja késik, nem tudom, hogy csak az ügyetlen levételtől lett-e olyan a gumi, vagy mi történt, mert mint mondtam kiszakadva egyik sem volt. 19 éves vagyok nemrég veszítettem el, és valahogy annyira parázok, nagyon félek, hogy valami baj van.

Mit gondoltok? Lehet baj?


2011. dec. 6. 10:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. 5 napja késik már, az időpontokat azért írtam le, mert egyik közvetlen menstruáció után történt. A második pedig a menstruáció előtt(amikor normálisan meg kellett volna jönnie).

A első és a második között történt velem valami ami nagy traumaként érintett és sokat sírtam stresszeztem miatta, vajon lehet annak a következménye? vagy ezek az ügyetlenkedések betették a kaput? Ma veszek tesztet, de annyira félek.

2011. dec. 10. 12:53
 12/24 tudodki03 ***** válasza:
írd le h van gyerek vagy sem
2011. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ne félj, az idegességtől még tovabb fog kesni.. nyuuugii..
2011. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Próbálok lenyugodni, de nagyon nehéz:((
2011. dec. 10. 15:05
 15/24 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne ha valaki végigkísérné a kérdést. Most kezdett görcsölgetni, és valami barna szerű folyás jön. Volt, hogy így indult a menstruációm de ez tegnap estétől ˝kínlódik˝ az a baj, hogy már túl sokat olvastam és nem tudom, hogy azért jön mert megfog jönni, vagy mert nem fog megjönni:-s
2011. dec. 11. 12:29
 16/24 anonim válasza:
a barna folyás már annak a jelei is lehet,sztem ne izgulj,m nem vagy az,d máskor figyelj jobban,késhet attól is,m idegeskedsz rajta,h mivan...de ha ennyire félsz,ne sexelj v legyél óvatosabb,bármi miatt késhet,hiztál v fogytál,ideges vagy...stb...sok oka lehet,de a barnás folyás már jó jel,m van,h igy kezdődik a nehezen jön meg vmi miatt...
2011. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ez velem is előfordul, nyugi.. 1-2 nap, és megjön..
2011. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Még mindig kínlódik, csak pisilés után látszik. Remélem igazatok van, am. csináltam tesztet, ami negatív lett. Nem reggel csináltam, viszont nem írta a teszten, gondolom hat nap után csak ki kellene mutassa... :-s :-?
2011. dec. 12. 00:06
 19/24 anonim ***** válasza:
nem.. 10 nap után, és reggeli, első pisilésnél.. ugyh ez nem jelent semmit..
2011. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

6 nap késés után ki kell mutassa. (Utolsó válaszoló, ha nem olvasod végig a sztorit, ne mondj hülyeségeket...!)


Ha negatív, minden ok, esetleg tesztelj egyet másik márkával.


Nyugodj meg! Nem lesz semmi!

2011. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!