Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy baj van? Megtörtén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy baj van? Megtörténhet?

Figyelt kérdés

Tehát, a barátommal óvszerrel védekezünk. Ebben a hónapban összesen két alkalommal voltunk együtt. Az első pontosan a menstruációm lejárta utáni napon volt és amikor levette a gumit kijött belőle elég rendesen. Azt mondta ügyetlen volt, meg is néztük de nem volt kiszakadva.

A második akkor volt amikor már lassan meg kellett volna jönnie. Amikor kivette, éreztem mintha valami kifolyna belőlem(akkoriban eléggé sűrű fehérfolyásom volt nem tudom az-e) és amikor csomót kötöttünk rá éreztem, hogy olyan, de csak fölül. Megnéztük ismét de kiszakadva nem volt.

Már egy napja késik, nem tudom, hogy csak az ügyetlen levételtől lett-e olyan a gumi, vagy mi történt, mert mint mondtam kiszakadva egyik sem volt. 19 éves vagyok nemrég veszítettem el, és valahogy annyira parázok, nagyon félek, hogy valami baj van.

Mit gondoltok? Lehet baj?


2011. dec. 6. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem sok válasz fog jönni. Meg amúgy ha izgulsz csinálj egy terhességi tesztet. De biztos vagyok benne higy itt nem kapsz erre választ...
2011. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De azért véleményed csak van. Nagyon félek.
2011. dec. 6. 10:12
 3/24 anonim ***** válasza:

Sose értettem hogy miért kell ilyen kérdéseket kiírni..Miért fontos mások véleménye vagy nem tudás eredménye??

Attól neked jobb lesz? Okosabb leszel tőle? Akkor már nem fog parázni ha sokan írják hogy nem lehetsz terhes ha nem volt kiszakadva a gumi??Akkor mi fog történni??


Már ne haragudj de nem mindegy már???Úgyis megtudod hogy terhes vagy vagy sem.


Ha annyira ideges vagy akkor vegyél 72 órás tablettát,és tuti nem leszel terhes.

Ha annyira ideges vagy csinálj tesztet


Nagyobb baj már nem érhet.

1. ha nem vagy terhes megfog jönni( a felesleges stressztől is kimarad ám)

2.Ha terhes vagy akkor meg ráérsz utána is pánikolni.

2011. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

még valamit..

Ha sokan írják hogy nem vagy terhes..akkor mit csinálsz ha mégis igen???

Vagy ha azt írják hogy bizony ez baba lesz,akkor idegeskedsz,esetleg valami butaságot csinálsz,és kiderül hogy sosem voltál terhes???


Inkább menj nőgyógyászhoz..

2011. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ugyan már, nem leszel terhes.. nekem is szokott késni, néha 2-3 napokat is és mégse vok terhes..
2011. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Szerintem csinálj tesztet, vagy 72.órás tablettát vegyél be, és imádkozz hogy ne legyél terhes! És legközelebb irass fel fogamzásgátló tablettát a nőgyógyásznál, ha nem vagy terhes.
2011. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
mi a francért vegyen be tablettát, ha nem szakadt ki a gumi és az egyik akkor volt amikor nem is volt termékeny napjaiban? azzal a sz.rral nem kellene igy dobalozni..
2011. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Idióták, a terhességi teszt által kimutatott terhesség és az aktus közt nem 72 óra telik el. Ergo ha 72 órán belül vannak, akkor a tesztnek nincs értelme, ha meg azon túl, akkor a tablettának.


Egyébként 100%-os védekezés nincs, ergo gumi, gyógyszer és bármi más mellett is teherbe lehet esni, kivétel a teljes önmegtartóztatás (nem, nem a megszakított közösülés, hanem amikor NEM szexelsz).


Egyébként a számítások szerint nem voltál épp extra termékeny napjaidban, és ha a gumi sem szakadt ki, akkor valszeg utána bénázott a srác. Ha mégis gyerek lesz, reméljük, a kézügyességét nem tőle örökli.


Mellesleg a gumin bármi lehetett a te hüvelyváladékodtól kezdve, tehát az önmagában nem bizonyít semmit. Mit vártatok, hogy csontszárazon fog kijönni...?!


Ha végképp ennyire parázós vagy, akkor a gumi mellé használj helyi spermicidet, kúpot, krémet vagy hüvelytablettát, akkor gumiszakadás vagy bénázás esetére biztosítva vagy.

2011. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
utolsó, egyetértek.. ezt nem értettem én se h minek erőltetni a 72 órásat.. azt eleve akkor kell, amikor peteéréskor kiszakad, és minden a lányba megy.. máskor nem, mert veszélyes..
2011. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokszor van, hogy finoman szólva ragacsosan jön ki az óvszer, de az nagy valószínűséggel tőled származik, nem a barátodtól. Ha nem volt kiszakadva és időben kihúzta belőled, akkor nem lehet baj!

L21

2011. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!