Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kik azok akik csak megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok akik csak megszakításos védekezést használnak? Estetek már teherbe?

Figyelt kérdés

Nem kérek szidást,hiszen csak kíváncsiságból kérdezem,mert nagyon sokan használják ezt a módszert,de szerintem elég veszélyes lehet!Mi a véleményetek erről?Miért van az hogy valaki egyből teherbe esik az előváladéktól,valaki pedig 3 évig sem?

Ha a barátom a volt barátnőjével másfél évig így csinálták,és semmi baj sem történt,akkor ugye velem sem lehet? Hormontartalmú gyógyszereket nem szedhetek! :( Csak azok irjanak,akik tényleg jártasak ebben a dologban!


2009. máj. 4. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Sose szednék gyógyszert!

Szóval maradt a megszakításos, meg ovuláció környékén a gumi.

10 hónapja élek szexuális életet.

2009. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Nincs semmi rossz a gyogyszer szedésben, és fura mert nekem tökéletesen bevált a Belara. Rendszeres töle a menstruáciom és nem értem azokat akik azt mondják h nem szednének gyogyszert, sztem az egyik legbiztonságosabb és inkább beveszem azt az egy szemet minden nap minthogy terhes legyek és el kelljen vetetnem a babát. Nem nagy cucc higgyétek el.

A megszakitás pedig tényleg nagyon kockázatos ne csináljátok.

2009. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

csak pár hónapot, akkor is keveset volt szex, de még kicsik voltunk, ma már eszembe nem jutna így védekezni.

kivétel házasság

2009. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
20:52- es vok. nekem is első alkalommal az orvos a hasáracsapott és felirta a mercilont. szerencsére nem lett semmi baj. azonban aztan elmentem egy masik orvoshoz, vittem neki véreredményt, meg végzett egy vizsgalatot, és utana irta ki a Yaz-t. sztem nem biztos h nem szedhetsz hormontartalmu gyogyszereket, hanem valtanod kell.
2009. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy tudtátok hogy a fogamzásgátló évekig tartó használata meddőséget okozhat??

Nekem a párom szó szerint nem engedi, hogy szedjek, mert azt mondta ami nem egészséges, az káros is lehet. Márpedig a fogámzásgátló nem egészséges. Én inkább nem bombázom a szervezetem 'káros' agyagokkal ha nem muszáj.

2009. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
*anyagokkal, bocsi
2009. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer olvass el egy tájékoztatót fogamzásgátlóról szerintem, nem okoz meddőséget! De nem akarok rábeszélni senkit, aki akar ne védekezzen rendesen, mindenkinek szive joga eldönteni, csak az a legnagyobb baj, hogy sokan játéknak tekintik a szexet és ezért van tele mindig a korházakban a nőgyogyászat abortuszra váro lányokkal.
2009. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell a tájékoztató, mivel tapasztalatból tudom, hogy így van.. ugyanis egy közeli rokonomnak ez miatt nem lehet gyereke! Sőt ha mondhatok másik példát, édesanyám májgyulladást kapott tőle és jó pár hétig kórházban feküdt... csak példaképp írom arra, hogy az orvos meg sem vizsgálja előtte a betegeit és labor vizsgálatra sem küldi őket. Ha egy orvos ennyire felelőtlen, mit lehet várni egy egyszerű cetlitől amire az van ráírva: "Tájékoztató!"
2009. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó,igazad van,hogy ezek az orvosok nagyon felelőtlenek,de mindnekinek van szája,hogy azt mondja én vizgsálatot szeretnék előtte.Ha ez után sem küld el vérvételre,májfunkciós vizsgálatokra akkor elmész másik orvoshoz aki alaposan kivizsgál és nem futószalagon fogadja a betegeket.A magyar egészségügyet mindenki imádja köpködni,holott kettőn áll a vásár.....
2009. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
en szerbiaban lakok, és itt se küldtek el először vizsgalatra. aztan amikor masodszorra mentem, szépen az orvos elé raktam a véreredményt és megmondtam neki h nézze meg h szedhetek-e tabit es ha igen akkor milyet. ő megnézte, és kiirta a Yaz-t. ennyi.. mindenkinek van szája, és meg tudja mondani h mit akar.
2009. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!