Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kik azok akik csak megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok akik csak megszakításos védekezést használnak? Estetek már teherbe?

Figyelt kérdés

Nem kérek szidást,hiszen csak kíváncsiságból kérdezem,mert nagyon sokan használják ezt a módszert,de szerintem elég veszélyes lehet!Mi a véleményetek erről?Miért van az hogy valaki egyből teherbe esik az előváladéktól,valaki pedig 3 évig sem?

Ha a barátom a volt barátnőjével másfél évig így csinálták,és semmi baj sem történt,akkor ugye velem sem lehet? Hormontartalmú gyógyszereket nem szedhetek! :( Csak azok irjanak,akik tényleg jártasak ebben a dologban!


2009. máj. 4. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Én az előző párommal 1,5 évig csináltam így és nem estem teherbe. De ez persze nagyon kockázatos. Nagyon észnél kell lenni! A mostani páromnak az előző kapcsolata 5 évig tartott végig így csinálták, és nem lett terhes. Én vele most fogamzásgátlót szedek. Ha így csináljátok nagyon vigyáznotok kell. De szerintem ha egyáltalán nem akarsz teherbe esni, jobb ha felhúzza a párod a gumit!! Miért nem szedhetsz gyógyszert?
2009. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
en fiu vagyok, 5 eve nagyjabol csak igy vedekezek. megtanultam kontrollalni, igy mindig idoben kivettem. ami az elovaladekot illeti.... szerencsem van. vagy nem tudom. nekem bevalt. de teny h kockazatos es megertem h sokan nem merik hasznalni. ha lany lennek lehet en sem vallalnam be.
2009. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
en sem szedhetek gyogyszert. a gumit unjuk, de en meg pharmatex-el sem merem kiprobalni, nemhogy megszakitassal.
2009. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Mi kb. 5 hónapig védekeztünk így és nem lett belőle BAJ!
2009. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,igazán kedvesek vagytok hogy segítetek!:)

Azért nem szedhetek,mert szedtem 3 hónapig fogamzásgátlót, közben 2x súlyos hüvelygyulladást fedeztek fel nálam,és közben egyszer sem jött meg a menstruációm,hormonzavar miatt,pedig én is alacsony hormontartalmút szedtem! :(

2009. máj. 4. 20:48
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez tenyleg nagyon kockazatos. en sose probalnam ki. vannak baratnoim akiknek bevalt ez a dolog, de vannak olyanok is, akik terhesek maradtak. amugy mit szedtél?
2009. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Belara

Az orvosom hasraütés szerűen írta fel!

Semmi rákszűrés,vizsgálat, beszélgetés a menstruációról, stb..nem volt. :S

2009. máj. 4. 20:54
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Az én ismerőseim közül ketten estek igy teherbe..én nem vállalom be.Amúgy ha elmész egy normális orvoshoz,aki rendesen kivizsgál és a legmegfellőbb gyoygszert irja fel,nem történhet ilyen veled mégegyszer!
2009. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Én elég sok olyan anyukát ismerek,aki így esett teherbe.A férjemnek az előző kapcsolatából nem lett gyerek,pedig 6 évig így védekeztek.Majd jöttem én,és az első ilyen hónapunkban meglett a baba.Szóval ez nagyon sok minden kérdése,és inkább csak szerencse dönt.Valahol olvastam egy statisztikát még évekkel ezelőtt,h a nők egynegyede esik teherbe megszakításos védekezésnél.Ez azért elég nagy arány.Ha feldobnád ugyanazt a kérdést a gyerekvállalás nevelés résznél,akkor sokkal több olyan sztorival találkozhatnál,ahol baba lett a vége.


Szóval,aki nem akar gyereket az húzzon gumit vagy szedjen tabit,de játsszon orosz rulettet.

2009. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Mi 4 éve így csináljuk a párommal és nem estem teherbe. Lekopogom! De Te nem csináld így, fő a biztonság! Nem mindenki egyforma!

22

2009. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!