Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a nőgyógyásztól, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nőgyógyásztól, viszont kell a gyógyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeretnénk gyógyszert szedni. Van barátom már egy jóideje, és egy csomószor izgultam már hogy jöjjön meg. Többet nem szeretnék, így el akarok menni dokihoz gyógyszert iratni. De nem akarom hogy megvizsgáljon. Magánrenelésre mennék, de nem akarok "beterpeszteni" neki. Most megyek elöször. Félek!!!Mit tegyek hogy csinnapodjon a félelmem? Nem lehetne hogy ne vizsgáljon meg? Ha azt mondom szűz vagyok, és nem akarom hogy elszakítsa a szűzhártyám akkor is megvizsgál?

Jah és ha szedem a gyógyszer, mennyi idö után lehet biztonságosan gumi nélkül szeretkezni?


2009. ápr. 22. 21:48
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Figyu,semmi nem fog fájni,nem fog bántani,általában nagyon jó fejek,főleg olyanokkal akik először mennek,és látják rajtuk hogy félnek.Az én anyum mindig ilyezgetett,mert ő utál nőorvoshoz járni hogy 'bezzeg ha majd átesel az első nőgyógyászati kivizsgáláson,bla bla' tiszta para voltam mielőtt mentem,de semmi nem volt az egész biztos perverz vagyok de bennem 'jó'emlékként maradt meg:-) Szerintem éppenhogy nem vagy gyerekes,felelős a gondolkodásod,sok más kortársaddal ellentétben akik védekezés nélkül dugn@k össze vissza,és majd legfeljebb elmennek kaparásra ha valami rosszul sül el.Szóval NE FÉLJ,tényleg semmi az egész.A dokinak ez a munkája,nem kell előtte szégyenkezni.
2009. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondták többen, hogy gyerekes, mert voltak olyan kijelentései, hogy márpedig neki kell, ő akarja (mint a kisgyerek a játékot), és hogy őt nem érdeklik a rossz dolgok a tabival kapcsolatban inkább nyugtassuk meg. Pedig arról is ugyanúgy tudni kell... Ha felelős vagy. Igen felelősség, ha védekezni akar a legbiztonságosabban, de nem ebben merül ki a dolog. Szerintem ezért szólták le, hogy gyerekes.
2009. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!