Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a nőgyógyásztól, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nőgyógyásztól, viszont kell a gyógyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeretnénk gyógyszert szedni. Van barátom már egy jóideje, és egy csomószor izgultam már hogy jöjjön meg. Többet nem szeretnék, így el akarok menni dokihoz gyógyszert iratni. De nem akarom hogy megvizsgáljon. Magánrenelésre mennék, de nem akarok "beterpeszteni" neki. Most megyek elöször. Félek!!!Mit tegyek hogy csinnapodjon a félelmem? Nem lehetne hogy ne vizsgáljon meg? Ha azt mondom szűz vagyok, és nem akarom hogy elszakítsa a szűzhártyám akkor is megvizsgál?

Jah és ha szedem a gyógyszer, mennyi idö után lehet biztonságosan gumi nélkül szeretkezni?


2009. ápr. 22. 21:48
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nem magyarázkodom itt nektek, nekem ez fontos, és aki nem érti meg azzal nem foglalkozom. Nekem nyugtatás kell most, és nem az hogy ilyen emberek felhúzzanak. Úgy érzem elég érett vagyok már, és akár az egész életem el tudom képzelni vele(mármint a barátommal). Az elsö válaszolóknak köszöm. Aki meg félreérti amit írtam az olvassa el mégegyszer. Itt most nem az a lényeg hogy mit okoz, mert ha valami nem lesz rendbe, úgyse fogom szedni, hisz van más megoldás is a tabin kívül. De mind1 majd megbeszélem a dokival.
2009. ápr. 22. 23:14
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor képzeld el, hogy sok utálatos tünet, probléma és betegség csak akkor jön elő amikor abbahagyod és gyereket akarnál! Pedig közben minden rendben ment! Legalább utánanézhetnél annak amit "akarsz", mert ezt is tudnod kéne...
2009. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mit azok az ilyen emberek? Ilyen tájékozottak?
2009. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
én már nem szólok...elején voltak rendes válaszok is, olyanokat vártam, erre valaki elkezd hablatyúlni nekem hogy így árt meg úgy árt. Tudod ha nem megyek el és terhes leszek, nem lesz szivem elvetettni a gyereket. És 16 évesen még fiatal vagyok ehhez, de nem vetetném el. Ezt akarom elkerülni
2009. ápr. 22. 23:20
 35/42 anonim ***** válasza:
76%
Nem hablatyoltunk, de aki érett annak evvel is tisztában kell lennie. Aki a tablettáról akar tudni, annak ezt is tudni kell, mert ez is hozzátartozik, nem csak az, hogy mikortól lehet vele biztonságosan szexelni.
2009. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
De ezt úgyis elmondja a doki nem? Meg az se mindegy milyen gyógyszert ír fel. Lehet hogy nem is olyat mind amit a nővérem szed igaz?
2009. ápr. 22. 23:28
 37/42 anonim ***** válasza:
76%
Igen elmondja, de nem ilyen részletesen, viszont ez is fontos. És nem biztos, hogy olyat fogsz szedni mint a nővéred, de ha egy orvoshoz jártok, akkor elég nagy a valószínűsége. És nincs olyan gyógyszer amiről csak jót mondanának.
2009. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosítást azért, de megpróbálom. A doki ellen való félelmem leküzdöttem. Remélem nem lesz semmi baj a gyógyóval se.
2009. ápr. 22. 23:34
 39/42 anonim ***** válasza:
78%

egy jó orvos feladata az, hogy kizárjon mindent, amiért nem lehet tablettát szedned és felírja a te szervezetednek a legmegfelelőbbet.

értem h gondolni kell a rosszra is, de úgy írtatok le mindent szegény lánynak, mintha minden második emberrel ez lenne. ha így lenne, már nem lehetne forgalomban. én is szedem jó ideje, semmi bajom nincs vele és azóta a szexuális életem is kiegyensúlyozottabb :) pl. gumival képtelen voltam az orgazmusra.

2009. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
67%

Miért gyerekes a kérdező? Elolvastam az egészet, és egyáltalán nem gyerekes! Nem volt még nőgyógyásznál, ne mondja már nekem senki, hogy nem félt meg gondolt hülye dolgokat mielőtt életében először beterpesztett! Szerintem teljesen természetes, hogy úgy érzi/érezte jobb lenne megúszni azt a részét. Az a gyerekes amelyik beírja, hogy recept nélkül honnan lehet fogamzásgátlót venni, meg ha leguggolok szex után ugye nem leszek terhes.

Persze fontos a vérvizsgálat, abból kiderül egy s más, de nem hinném, hogy ő a vérvételtől viszolygott, és mégis ezért lett lecseszve.

Igen ott vannak a mellékhatások, amik nem csak a mellfeszülésben merülnek ki, de érdekes, hogy egy normálisan gondolkodó lányt itt lecsesztek, meg károgtok, hogy a gyógyszer szar, mikor a legbiztonságosabb védekezést szeretné választani, nehogy teherbe essen, a többi témába meg megy az észosztás, hogy tablettát kell szedni lányok, milyen hülye felelőtlen kis p.csák vagytok.

Ki hogy áll hozzá, én is bevállalom, hogy esetleg később problémáim lesznek, ami a gyógyszert szedők számához viszonyítva nem túl gyakori, (plusz honnan tudod, hogy a gyógyszertől van a probléma? Nem biztos, hogy mindig van összefüggés, ha egy korábban gyógyszert szedő nőnek nem sikerül teherbe esni) mint hogy mellékhatásként jöjjön egy gyerek.


Amúgy kérdező, nekem az összes orvos közül aki megvizsgált egy öreg úr volt a kedvencem, nagyon cukipofa volt, tök jól elbeszélgettünk mikor vizsgált. :)

Egyébként, én is utáltam beterpeszteni meg zavarba jöttem, aztán csináltattam egy intim piercinget, és már úgy vagyok vele, hogy inkább tök kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak, mikor meglátják. ;)

2009. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!