Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a nőgyógyásztól, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nőgyógyásztól, viszont kell a gyógyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeretnénk gyógyszert szedni. Van barátom már egy jóideje, és egy csomószor izgultam már hogy jöjjön meg. Többet nem szeretnék, így el akarok menni dokihoz gyógyszert iratni. De nem akarom hogy megvizsgáljon. Magánrenelésre mennék, de nem akarok "beterpeszteni" neki. Most megyek elöször. Félek!!!Mit tegyek hogy csinnapodjon a félelmem? Nem lehetne hogy ne vizsgáljon meg? Ha azt mondom szűz vagyok, és nem akarom hogy elszakítsa a szűzhártyám akkor is megvizsgál?

Jah és ha szedem a gyógyszer, mennyi idö után lehet biztonságosan gumi nélkül szeretkezni?


2009. ápr. 22. 21:48
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Áh nem olvasom el mert csak megijedek. De még mindig jobb mint egy abortusz, mert a nagynénémnek 2 volt fiatalkorába, és nem is lehetett gyereke. Én meg majd 7-8 év múlva akarok. És a guminál biztonságosabb!

Növérem meg anyum is ahhoz a dokihoz jár!

2009. ápr. 22. 22:46
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de van olyan akinek a tabletta miatt nincs (gyereke). Nem megijeszteni akarlak, de ez sajnos tény... :S
2009. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Nem is hagynám hogy anyu bejöjön velem, se a növérem.Annyira nem vagyok dedós, és ha már ott vagyok beszélgetek a dokival, és nem akarom más is halja. A barátommal meg nem akarok elmenni, mert ö csak ajánlotta a dokit, mi lenne ha elmennék...És ha már szedem a tabit és nem kell gumi meglepem vele. Tuti örülni fog!

Mennyi idö után lehetsz gumi nélkül szeretkezni?

2009. ápr. 22. 22:49
 24/42 A kérdező kommentje:

De mennyi ember szedi, és mennyi az esély hogy pont nekem nem lehet töle gyerekem? Kevés...

Több az esély hogy a gumi kiszakad.

2009. ápr. 22. 22:50
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

tabitol fugg, 1 het-1 ciklus.

amugy ne haragudj de nekem nagyon gyerekesnek tunsz. "ahhh majd pont velem fog baj tortenni...." csak tudod mindenki azt hiszi h nem lehet benne a statisztikaban. en megfizettem a hulyesegemert h felelotlenul irattam fel a tabit (elmentem nogyogyaszhoz, megvizsgalt, elkuldott laborba de 2 honapnyi labor utan elfogyott a turelmem es kertem h irja mar fel), megmutottek, azota is csak bajom van belole. nem erte meg. a heg meg a mellemen lesz amig elek es szerencses vagyok ha nem kerul sor ujabb mutetre. de hulyeskedj csak. lehet h pont neked nem lesz semmi bajod. de az is lehet h pont benne vagy abban a kis %ban. de a te tested, azt csinalsz vele amit akarsz.

amugy idegennel konnyebb megbeszelni az ilyen dolgokat. furcsan hangzik, de mivel nem ismered, biztos lehetsz benne h a titoktartas mellett azert nem fogja elkottyantani ismerosnek h "vaaaaa, ne ki jott hozzam" na meg egyszereun kozlod a tenyeket o pedig szakszeruen kezel. ennyi. hidd el, konnyebb igy.

2009. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az lehet a mellékhatása, hogy nem lehet tőle gyereked. Egyéb súlyos mellákhatása is lehet pl. trombózis. Pár hónappal ezelőtt, egyik ismerősömet (16 éves, fél éve szedett gyógyszert) bevitték a kórházba és kiderült, hogy azért van rosszul, mert agytrombózisa van. Na most arról azt kell tudni hogy halálos is lehet, attól függ ki melyik fajtáját kapja meg.

Persze nem mindenkinél lép fel mellékhatás, de sosem lehet 100/-osan kizárni. (Ennek a lánynak is csináltak előtte 2 vérvizsgálatot is, amely negatív lett)

2009. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam azt bocsi. De félek így is, te meg ha ilyeneket írsz...de nekem kell az a tabletta ki akarom próbálni gumi nélkül, meg azt akarom a barátomnak is a legjobb legyen.
2009. ápr. 22. 22:59
 28/42 A kérdező kommentje:
Ne írjatok ilyeneket.....:'(
2009. ápr. 22. 23:00
 29/42 anonim ***** válasza:
48%
Gratula, csináld. Én is hülye voltam, hogy 16 évesen elkezdtem szedni, de rémesen görcsöltem, ráadásul sokat véreztem...De abbahagytam, mert idegesítőek, kellemetlenek voltak a mellékhatásai, nem mellesleg nem akarok belőle később gondot. A barátomnak gumival is ugyanúgy megfelel, mivel nem akarja, hogy hazavágjam a szervezetemet, nem ér neki annyit az egész. Egyébként a nőgyógyásznak annyira mindegy, punci, punci. Nem fog felizgulni a tiéd láttán.
2009. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
70%
ne haragudj, de annyira gyerek vagy. A dokit szerinted erdekelni fogod kulonosebben es annyira rajong azert hogy teged meg kell vizsgalni? Neked tesz szivesseget, te...a tabletta miatt nem is ez a vizsgalat a fontos, hanem a vervizsgalat. Ez a vizsgalat rutin, evente legalabb egyszer meg kell ismetelni, mitol izgulnal fel, egy oreg embertol, meg az asszisztenstol?Azt hiszed most, hogy szeded a tablettat es minden szuper. Igenis veszelyes, en is szedem, nekem eddig nem volt problemam, de sok embernek mar igen. te pedig eleg fiatal is vagy meg. Csak a szukseges vizsgalatok utan kezd el szedni es noj fel egy kicsit, ha mar szexelni kezdtel.
2009. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!