Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a nőgyógyásztól, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nőgyógyásztól, viszont kell a gyógyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeretnénk gyógyszert szedni. Van barátom már egy jóideje, és egy csomószor izgultam már hogy jöjjön meg. Többet nem szeretnék, így el akarok menni dokihoz gyógyszert iratni. De nem akarom hogy megvizsgáljon. Magánrenelésre mennék, de nem akarok "beterpeszteni" neki. Most megyek elöször. Félek!!!Mit tegyek hogy csinnapodjon a félelmem? Nem lehetne hogy ne vizsgáljon meg? Ha azt mondom szűz vagyok, és nem akarom hogy elszakítsa a szűzhártyám akkor is megvizsgál?

Jah és ha szedem a gyógyszer, mennyi idö után lehet biztonságosan gumi nélkül szeretkezni?


2009. ápr. 22. 21:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%

Igen akkor a többiek miért nem rosszak? Ugyazt mondták amit én...

Felelősségtudat azt is jelenti, hogy nem teszi ki magát veszélynek azért mert fél... Más is fél...

2009. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem a levetközéssel van bajom, hanem úgy általába, hogy letapiz, és én azt eddig csak a barátomnak hagytam. De hát jó, úgyse tudok jobbat. Elsö válaszoló félreértettél, nem vagyok szűz csak abba reménykedtem hogy így megúszom a vizsgálatot. Meg az a félelmem indoka hogy a dokik férfiak, és öregek. De a közelbe nincs nö, se fiatalabb. Nah meg anyámmal se beszélem meg a szexuális életem, majd pont egy vadidegennel fogom. De szeretem a barátom és miatta teszem meg. Nah meg hogy ne keljen izgulnom.Amúgy ö ajánlotta a dokit, ö érettebb 23 éves.
2009. ápr. 22. 22:21
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettelek félre. Azt mondtam, hogy mit gondolna az orvos, minek neked tabi, ha még most szűz vagy?
2009. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Jah és megint első vagyok. Jobb helyeken 18 év alatt szülői beleegyezés kell. Én 17 és fél évesen mentem és még akkor is kérte! Sőt nem hogy titoktartás, behívta apukámat (mert ő jött velem) és elmondta neki ugyanazt amit nekem meg amit én neki! És így is van ez jól, mert nem is kéne még ennyire korán, és hát ugye a felelősség, amit emlegettek az előbb.
2009. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Hát mert várok a szexel addig amíg nincs tabi, a biztonság kedvéért. Ez onnan jutott eszembe hogy egyik barátnöm tényleg így tett, és a dokinak megmondta hogy szűz és nem vizsgálta meg. Viszont akkor ha azt mondjártok érdemes lenne...hát akkor megteszem

De én felizgulok majd attól a helyzettöl, beterpesztve idegen meg kiszolgáltatott a helyzet, hiába öreg. Hülyének fog nézni!:S Benedvesedek ott neki!:)

2009. ápr. 22. 22:38
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy benedvesednél, mert nálam is kb fél perc volt az egész.
2009. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Azért megyek el, mert van felelösségtudatom.A 25 éves barátnöm épp most volt abortuszon, mert nem figyeltek. Kössz én abból nem kérek. Anyum tudja menni akarok dokihoz, szóval írhat papírt, de a növéremmel megyek el.
2009. ápr. 22. 22:41
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy neked nincs, általában beszéltem róla. És a tablettának nagyon nagy veszélyei lehetnek. Erre is gondolnod kell. Olvass utána, hajmeresztő dolgokat is láthatsz. Persze még így is inkább mint más, bár ezt csak én mondom.
2009. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

nem úgy tapogat le, hidd el... amúgy tényleg nem fogsz nedvesedni tőle, mert 1 félni fogsz, 2. nem lesz rá időd, 3. nem úgy tapogat, mint a barátod, hanem úgy, mint pl a gerincedet vizsgálják vagy tudomisén a vesédet ellenőrzik. arra gondolj h az az ember már nagyon sok hüvelyt látott életében, ugyanolyan rutin ez neki, mint a háziorvosnak, hogy megnézi a torkod.

amúgy nem kötelezhet arra az orvos, hogy szülő jöjjön veled, pláne, ha te úgy döntessz egyedül mégy el. a titoktartás pedig kötelezi. ha félsz, kérd meg a barátodat h kísérjen el. én 17 voltam mikor mentem, de nem jöhetett be velem anyu

2009. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam a szülős dolgot. Velem sem jött be, csak utána megbeszélte vele. Sőt még vérvizsgálatra is elküldött szerencsére.
2009. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!