Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek a nőgyógyásztól, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nőgyógyásztól, viszont kell a gyógyszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeretnénk gyógyszert szedni. Van barátom már egy jóideje, és egy csomószor izgultam már hogy jöjjön meg. Többet nem szeretnék, így el akarok menni dokihoz gyógyszert iratni. De nem akarom hogy megvizsgáljon. Magánrenelésre mennék, de nem akarok "beterpeszteni" neki. Most megyek elöször. Félek!!!Mit tegyek hogy csinnapodjon a félelmem? Nem lehetne hogy ne vizsgáljon meg? Ha azt mondom szűz vagyok, és nem akarom hogy elszakítsa a szűzhártyám akkor is megvizsgál?

Jah és ha szedem a gyógyszer, mennyi idö után lehet biztonságosan gumi nélkül szeretkezni?


2009. ápr. 22. 21:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%

1. Ha szűz lennél, akkor minek kéne a gyógyszer?

2. Szűzeket szoktak végbelen keresztül vizsgálni.

3. Nyugodtan kereshetsz valami hanyag orvost, Csak aztán ne sírj ha 16 évesen tönkre teszed magad, mert olyan tablettát szedtél ami nem nekd való. És itt komoly problémákról lehet szó. Ha szexelni van merszed, meg eszed, akkor legyen ehhez is.

4. Mitők félsz? Menj szoknyába, azt nem kell levenni.

5.Az orvos elmondja (sőt nekem még le is írta), hogy mit hogyan kell. Emellett van majd egy méteres használati útmutaóm is a dobozban.

17/L

2009. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy nem úgy néz rád, mint egy betegre, hanem mint egy betegre. Egyébként meg szerintem jó lenne ha már csinálna neked egy rákszűrést is. Hidd el észre sem veszed és már kész vagy!
2009. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
:D:D szal nem úgy néz rád mint 1 nőre, hanem mint 1 betegre
2009. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
menj el es vizsgaltasd ki magad. maskepp csak magadnak artasz!!!! senkinek sem a kedvenc idotoltese "terpeszteni" de hat konyorgom, evente 1szer igazan ki lehet birni azt az 5 percet!
2009. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem amikor elmentem gyógyszert iratni, de hidd el, nem fog fájni, és pár perc alatt túl vagy rajta. Abba gondolj bele, h jobb lesz minden menzesz előtt aggódni, h megjön-e , minthogy kibírnál egy 5 perces vizsgálatot.:) Azt tartsd szem előtt h sokkal jobb lesz a szex ha nem kell közben azon aggódnotok h kilyukadt e a gumi, stb....Jó jó kellemetlen dolog a nőgyógyász, de hamar megvan, és utána nem kell majd félnetek. üdv
2009. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Namármost ha azt mondod szűz vagy, akkor is megvizsgál. Csak óvatosabban, vagy max végbélen keresztül (itt olvastam, hogy ilyet is csinálhat).

De! Ha a szexhez elég érettnek érzed magad, akkor nőj fel a nőgyógyászhoz is!

Női dokihoz is mehetsz, de szerintem a női nőgyógyászok sokkal utálatosabbak. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

25/L

2009. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
87%
Kicsikém, ha a szexhez meg a fogamzásgátló szedéséhez elég nagylánynak érzed magad, akkor bizony a nőgyógyásznál tett látogatáshoz is illene felnőnöd. erre ennyit tudok mondani.
2009. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Hm, megmondaná valaki, hogy mét pontoztak le? Valami oltári nagy baromságot mondtam talán? Az első voltam... Igazán nem értem itt az embereket... Eszesek..
2009. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
76%
*miért
2009. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

ha közvetlen tapasztalatról szeretnél hallani: először a nőgyógyász elmondja h mit fog csinálni. ez nem áll másból minth le kell venned az alsó ruháidat beülnöd egy speciális székbe és széttenni a két lábad. tipp: ha szégyenlős vagy menj térdig érő szoknyába, azt ugyanis nem kell levenni, így nem érzed majd magad annyira kiszolgáltatva. ha már volt szexuális kapcsolatod, akkor csinál egy rákszűrést, kb egy tampon szélességű fém szerkezetet beléddug (de csak finoman, csak azt érzed h hideg:) megnézi a méhszájadat és kenetet vesz. aztán kitapogatja a nemi szerveid kívülről, gumikesztyűvel belülről. utána esetleg megvizsgálja a melleid. ha tabit is szeretnél felíratni akkor arról fog egy kicsit kérdezősködni h van e a családodban krónikus beteg, trombózisos beteg, mikor volt az ucsó mensid, rendszeres e. aztán megkérdezi h van e vmilyen kérdésed, elkéri a pénzt és mehetsz is :D nem tart tovább 15 percnél


nem kell félni, elvileg senki nem halt még bele :) az elsőnek meg: talán örülni kéne neki, hogy van a lányban felelősségtudat és nem csatlakozik azokhoz, akik naponta teszik fel az úristen, terhes vagyok kérdést.

2009. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!