Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm és a köztem lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm és a köztem lévő ellentét a védekezésről. Ő fogamzásgátlózna, én óvszert használnék csak. Szerintetek nem butaság egyből azt szedni?

Figyelt kérdés
Nem sokára eljön az első alkalom és beszélgettünk a védekezésről, hogy mivel, hogyan stb. Én mondtam, hogy óvszer olcsó, biztonságos és a világ legbiztonságosabb védekezési eszköze. Ő mégis inkább tablettákat szedne ami drága, sokat hallom, hogy "elfelejtettem beszedni most mi lesz?", elhízhat tőle, később lehet, hogy gyereke se lehet ez miatt.(szomszéd nő sok évnyi szedés után most teherbe szeretne esni...) és az anyukája is inkább azt javasolja neki, de én nem akarom, hogy szedje. Nem tudunk dűlőre jutni. Valami javaslat? F-L/17
2011. jún. 18. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretné szedni akkor csak szedje. Ebben a korban ráadásul összességében szerintem még olcsóbb is mint az óvszer. Az ő teste felett pedig ő rendelkezik. Nekem meg éppen az a bajom, hogy nem bízom az óvszerben...
2011. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. Sokkal megnyugtatóbb tablettával védekezni, mint közben folyton azon aggódni, hogy mikor szakad ki a gumi. Legalábbis én folyton azon aggódnék. Egyszer kiszakad akkor meg a 72 órás sokkal ártalmasabb, mint a folyamatos bogyószedés.
2011. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Moszuke ***** válasza:
21%

ember.. nem hogy örülnél a hírnek:D

a kapcsolat elején én is úgy voltam vele, hogy csak is gumi, mert ne mérgezze magát a lány miattam, hogy heti 1x d*gunk.

aztán teltek a hónapok minden talin 1-2x d*gunk és a gumi feltétel meg az egész procedúra, a gumiban b*szás érzése, stb.. mind-mind rombolták a varázst.. aztán előjött megint a tabletta kérdés.. igent mondtam rá. kissé fenntartásaim vannak még mindig vele, hogy méreg.. de ha ennyire akarja hát hajrá:)

és igen.. önző vagyok.

2011. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Fogamzásgátló!

Bárhol, bármikor együtt lehet lenni, nem kell kicsomagolni, felhúzni, aggódni, hogy ki ne lyukadjon, és jobb is a szex gumi nélkül.

31/N

2011. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
lehet, hogy az elejétől nem jó szedni (mármint első alkalomra már azt.) de hidd el, nem olyan drága az... jobban kijön egy hónapra mint az óvszer
2011. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is gyógyszert szedek. Sokkal jobb mint a gumi. És olcsóbb is, nekem 3 hónapra 6000 Ft - egy hónapra 2000 Ft. És ha azt nézzük, hogy egy csomag óvszer 600-700 Ft és 3 menetre elég...hát akkor mi a párommal elég sokat elhasználnánk :) így gyógyszerrel meg ahányszor akarjuk. Figyelni kell a szedésre és nem lesz gond. Nekem legalábbis nem volt vele probléma.
2011. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:

úgysem írják fel neki vizsgálat nélkül, és igaza van, biztonságosabb. egyébként arra figyeljen, hogy ha BÁRMILYEN nem kívánt mellékhatást tapasztal (ilyen a hízás is, nem, nem törvényszerű!), akkor menjen vissza az orvoshoz, hogy írjon másikat. nekem is a második fajta vált be.


29/N

2011. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De kiáll mindenki a tabletta mellett. Az ilyen csajokra szokott rátörni, hogy gyereket akarnak és "véletlenül" elfelejtik bevenni.

És mégis miért méreg a tabletta? Több millióan szedik, mégse lett bajuk tőle.

2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:

ja, meg érdeklődje jól meg az orvosnál, hogy mikrtól véd, mert a legtöbb nem az első szemtől. és ha közben bizonyos fajta antibiotikumot szed, vagy hányásos-hasmenéses betegsége van, az gyengíti a hatást, tehát ilyenkor ajánlott kiegészítésként óvszerrel védekezni. a legtöbb "tabletta mellett teherbeesős" eset fentiek számlájára írható, ki kell védeni.


és igaz, amit írt valaki, hogy ha mégis baleset történik a 72 órás sokkal jobban megterheli a szervezetet, mert az egy hormonbomba.


de ezeket az orvos is el fogja mondani neki.

2011. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!