Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, megosztanátok velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megosztanátok velem a tapasztalatotokat pesszáriummal való védekezésről?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, barátnőmmel 2 éve kapcsolatban. Mindig gumival szexelünk, ő nem szedhet tablettát, viszont én alig érzek valamit, jóformán sosem tudok a gumi miatt elmenni benne. Sőt le is lankad miatta, így marad az orális út. Ő gumival is nagyon élvezi, de valahogy nekem ennyi idő után sem megy, pedig vagy 6-7 félét próbáltam már.

Nőgyógyász azt mondta, hogy a pesszárium (kis felhelyezhető izé), amit a méhszáj elé kell helyezni legalább olyan jó védekezés, mint a gumi, és senkit (sem a fiút, sem a lányt) nem zavarja szex közben.

Kérlek, írjátok le a véleményeteket, tapasztalataitokat erről a védekezési módról! (már, aki így védekezik)

Tényleg biztonságos? Nem macerás? Könnyen megtanulható a felhelyezése? Tényleg jól véd?

köszönöm


2010. ápr. 26. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
elég kevesen védekeznek igy, legalábbis az oldalon nem igazán találtam ilyen nőt. :) de ne rájuk hallgass. ezeknek még a megszakitás is védekezés, sőt, itt egyesek szerint akkor se lehet teherbeesni, ha az ember fia, lánya sehogy, semmilyen módon se védekezik :) én annyit tok a pesszáriumról, h ha nem helyezed fel jól, akkor ott a bibi. és csak, és kizárólag spermaölő szerekkel együtt lehet hasznalni. mondjuk, nekem nem lenne kellemes, h magambatuszkoljak vmi műanyagot, de ahogy ti gondoljátok. www. orvostudakozo. hu inkabb itt kérdezgess.
2010. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az sem megy, hogy én meg ne érezzek semmit
2010. ápr. 26. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
ok, értem.. de ha nincs más megoldás, akkor inkább gumi, mint 1 nem kivánt terhesség, nem? de mondom, orvost kérdezzetek.
2010. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!