Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit kell csinálnom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kell csinálnom? Mikor kezdjem el szedni a kovetkező levelet?

Figyelt kérdés
Tegnap 3kor kellett volna bevennem a tablettám, és elfelejtettem, és csak ma vettem észre. Akkor tegnaptól kezdve számoljak egy hetet és kezdhetem szedni az újabb levelet?
2011. máj. 14. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Olvasd el a betegtájékoztatót! Nem mind1 milyen gyógyszer, hányadik hétnél tartasz....
2011. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Minek szed olyan ember tablettát, aki még szöveget értelmezni sem tud? Minden le van írva abba a nyavajás tájékoztatóba, csak tudni kellene értelmezni.

De attól, hogy kimarad egy szem, ált. nem kell szünetet tartani. Egy hétig kiegészítő védekezés alkalmazol, és szeded tovább, mintha mi sem történt volna.

2011. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg, ha tobb mint 12 ora telt el 3oratol addig meg eszrevetted, akkor 1 hetig vedekezz mas modszerrel!meg attol is fugg, hogy hanyadik level volt, es hanyadik szem
2011. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!