Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes lenne tesztet csinálno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne tesztet csinálnom? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 1 hete együtt voltam egy fiúval, védekeztünk, de sajnos utólag vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. Alapvetően is elég rendszertelen a menzeszem, 18 éves vagyok, mostanában kezdett felvenni egy ritmust, de így sokszor megesett az 1-2 hetes csúszás is. Mostanában kellett/kellenne megjönnie. Érdemes lenne terhességi tesztet csinálnom? Ha igen, mikor?

Köszönöm.


2010. márc. 14. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugodj, inkább csináltass:)

És,hogy sose legyen baj,inkább 2xesen védekezz ha paráztok a terhességtől.Annyi módja van,nem kell leírnom azt hiszem:)

Függ attól is,hogy mikor volt az utolsó,mikor kéne megjönnie gyönyörűm?:)

L/19

2010. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rainmaker ***** válasza:
Tesztet 2-3 hét után lehet megbízható eredménnyel használni, és akkor is kettőt, két egymást követő napon.
2010. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam, hogy mikor jött meg utoljára, de az utolsó előttire emlékszem igazán. :D Azt tudom, hogy ezelőtt 11-én jött meg és múlt hónapban volt pár nap csúszás, talán 13-án lehetett. Sajnos mindig elfelejtem felírni.

A teszt mikor mutatná ki biztosan az eredményt?

2010. márc. 14. 21:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor jövőhét végéig még őrlődjek?:)
2010. márc. 14. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A teszt az aktustól számított 10-14.nap után mutatja ki asszem. Én csinálnék, hogy megnyugodjak. Amúgy beléd élvezett vagy kivette?
2010. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kivette, de nincs kizárva, hogy belém is került valamennyi. Akkor feltétlenül tesztelek egyet, köszönöm.
2010. márc. 14. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Aktus után 14 nappal legkorábban, akkor érdemes. Ha negatív, akkor megismételed 4 nap múlva, ha az is negatív, akkor megnyugodhatsz, de szerintem nem lesz gond :)

Próbáltad már az internetes ciklusvezetést? A ciklus.hu-n nagyon jól nyomon tudod követni a menstruációs ciklusaidat, én is ezt használom és nem tudok rá rosszat mondani :)

2010. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!