Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az Antibébi tableta okozhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Antibébi tableta okozhat a kesobbikben meddöséget?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a nő gyogyászom hormonkezelésre irta fel, nem pedig amilyen célt valóban szolgál.Most mütötek meg cisztával és a doktonöm vissza küldött a nögyogyászhoz, aki Antibébi fogamzás gátló tabletát irt fel a hormonok kezelésére. Engem az érdekelne, hogy ez a tableta a késöbiekben okozhate medöséget.
2009. márc. 10. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Megbízhatsz az orvosokban, semmiképpen nem forgalmaznának és írnának fel olyan készítményt a betegnek amik ártanak neki!
2009. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Úgy tudom, nem.

De ha lehet, kérj előtte APC rezisztencia vérvizsgálatot, amivel megnézik, hordozol-e trombózishajlamot. Én anno 19 évesen nagyon megszívtam a tablettával, nem nézték meg, hogy van-e ilyen hajlamom, és trombózist kaptam. Állítólag 10 ezerből 1 nővel fordul ez elő, de csak az én ismeretségi körömben 3 esetről tudok.

2009. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Szia,


Egyesek szerint igen, mások szerint nem.

Ez hormon, ami felborítja mindazt amit a szervezetednek magától kéne csinálnia. Kikapcsol bizonyos dolgokat. Ha pechedre a szervezeted nem áll vissza a gyógyszer után, sajnos meddővé is válhatsz, de ez nagyon durva mellékhatás, inkább csak nagyon nehezen esel majd teherbe, ha már ott tartasz.

Valószínűleg nem évekig kell majd szedned, így nem is fog sok gondot okozni.

Ezen ne aggódj. Inkább azon legyél, hogy jobban legyél mind a műtét után, mind a gyógyszeres kezelés után.

2009. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!