Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése okozhat meddőséget?

Figyelt kérdés
Van rá akár egy pici esély is?
2011. szept. 19. 14:39
 1/5 napietus ***** válasza:
mondják, de ilyenről még nem hallottam. gondolj bele: a fogamzásgátló olyan hormonhatású készítmény, amit MINDEN NAP be kell venni ahhoz, hgy hasson. van, aki mellette is terhes lesz, mert pl. pár napig hasmenése volt és nem alkalmaztak kieg. védekezést.
2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént.Azóta,hogy nem szedem,nincs menstruációm,peteérésem (évek óta).Hogy kinek milyen esélye van rá,azt nem lehet megmondani,de azt igen,hogy létezik ilyen és kár tagadni,hogy ez nem károsíthat.
2011. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
0%
második: lehet, hogy sajnos amúgy is lett volna ilyen gond, csak a gyógyszer miatt nem vetted észre, hiszen megvonásos vérzésed volt.
2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

úristen, igazán sajnálom hogy ez történt veled :S

én egyszer már abbahagytam a szedést 1 évre (nem sokáig szedtem előtte, kb fél évig), és abban az 1 évben ugyanolyan normális volt a menstruációm. akkor engem nem fenyeget ez a veszély ugye?

most megint szedem 1 éve nagyjából, és még egy jó ideig nem tervezem abbahagyni

2011. szept. 19. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdtem szedni a vérzésem rendszeres volt,sohja nem volt vele gondom.Korábban óvszerrel védekeztem,így nem is volt semmi,ami befolyásolhatta volna.Gyereket szerettünk volna a párommal,ezért kivizsgáltattuk magunkat mind a ketten.Teljesen egészséges voltam,rendszeres peteéréssel.Aztán meghalt a férjem és így a gyerek dolognak is vége lett.Később megismerkedtem a mostani férjemmel,akivel fogamzásgátlót használtunk védekezés céljából.Miután úgydöntöttünk,hogy babát szeretnénk abbahagytam a fogamzásgátlót.Azóta sem volt vérzésem.Befeküdtem egy magánklinikára is,ahol a peteérésemet vizsgálták,de sajnos semmi.Nagyon sok mindent megtettem azért,hogy újra egészséges legyek,de nincs siker.Nem vagyok pco-s és papírom van róla,hogy évekkel ezelőtt egészséges voltam.Ezt megszívtam és ha tehetném,soha többé nem szednék fogamzásgátlót.
2011. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!