Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-at szedek. A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-at szedek. A történtek után vajon kialakult már a védelem, vagy sem?

Figyelt kérdés

A mensi 1. napján kezdtem szedni. Az 1.2. szemnél 2,5 órán belül hasmenésem volt (nem pótoltam). Emellett beteg is voltam, lázcsillapítókat szedtem. Mire elértem az 1. szünethez, újra beteg lettem, ezúttal antibiotikumot kaptam (a szünet előtti este vettem be az 1. szem antibiotikumot, 5 napig szedtem). Megkezdtem a 2. levelet, amiből 9 szemet vettem be eddig. 3 nap múlva leszek együtt a párommal. Akkor vajon már védett leszek? Gumival is védekezünk, de azért félek...


A dokim azt mondta, 2 hét, mire védett leszek (1. levél), de annyi minden közbejött, hogy így most nem tiszta a dolog. Azt tudom, hogy antibiotikum után 1 hetet kell várni.


2009. márc. 6. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi minden jött közbe hogy tényleg nem lehet megmondani hogy védett vagy-e vagy sem, ezért jó hogy biztos ami biztosra gumival is védekeztek.
2009. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként mivel menstruáció után sem vagy közvetlen termékeny időszakban, ezért már szinte tényleg az első naptól védett vagy. ^^ Én amikor elkezdtem szedni a gyógyszert, már rá 6 napra gumi nélkül szeretkeztem a barátommal, és nem lett belőle semmi baj. De azért kell inkább este bevenni a gyógyszert, mert akkor már nyugodt a szervezeted és nem fogsz olyan sűrűn vécére mászkálni. A hasmenés normális, de attól is függ mikor. Nekem hányingerem volt csak az első három napban.

Azért védekezzetek még máshogy vagy ne hagyd hogy beléd élvezzen, és akkor nem lesz gond. :) Utána meg ülőfürdő a biztonság kedvéért, mert az szex után jobb mint a zuhany. :) Bye.

2009. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!