Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnöm eddig nem használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm eddig nem használt fogamzásgátlot, most lindynette 20-t használ 1 honapja, mikortol véd? álitolag a doki azt mondta h teljes védelem csak 3 honap után van kül 15 éves én meg 16

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátlók többsége az első naptól teljes védelmet nyújt.a lindynette 20-at nem ismerem,de itt az oldalon mindenki erről kérdez.úgy hogy ha ennyire sok a kérdés vele kapcsolatban,akkor váltson a barátnők másra,mondjuk jadine-ra.ha ti teszitek fel a kérdéseket ilyen sokszor,akkor pedig elég lesz már...
2008. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Bízz a barátnődben! Ha a doki azt mondta,akkor azt mondta. 3 hónapot még simán kibírtok szerintem
2008. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lindynette 20 a mai legmodernebb tabletták közé tartozik! Alacsony a hormontartalma és ha a mensi első napjától szedi az illető, akkor védettséget nyújt! Szerintem azért mondta az orvos a 3 hónapot (tiszta nevetséges), mert túl fiatalnak talája a szexuális élethez!!!
2008. szept. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt a tabit szedem már több, mint 1,5éve.én akkoriban ugy csináltam hogy megvártam míg elfogyik az első levéllel és megjön,aztán már tuti a biztonság.Nekem is mondták, hogy már 7nap után véd, de én nem bízta benne,ezért kivártam az 1hónapot (persze ez nem azt jelenti,hogy 1hónapig nicns sex,csak addig gumival).AMugy én is 15évesen kezdtem el szedni, és jó lett a menstruációmra is ,mert rövidebb lett és ke4vesebb is :D.Én csak ajánlani tudom.Sok sikert!!!
2008. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!