Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben a hónapban 3 és 5 óra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a hónapban 3 és 5 óra között vettem be a fogamzásgátlót, mindig voltak eltérések. Barnás folyásom van. Rendben van a védelem?

Figyelt kérdés

Munka miatt egyszerűen igy jött össze.... mindig voltak fél - egy órás csúszások de 3-5 között bevettem mindig. Viszont az előző hónapban is ez volt csak kisebb eltérésekkel akkor is az utolsó egy hétben világosbarnás folyásom volt ahogy most is. Pár napja kezdődött, már csak egy szemem van hátra. Jangee 0,02... talán túl kicsi a hormontartalma? Azért igy is véd rendesen? Ez az 5. levelem.

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat.


2011. aug. 11. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
én a helyedben visszamennék a nőgyógyászhoz, hiszen, ha 3 hónap alatt nem múltak el ezek a mellékhatások, akk lehet h másik tabit kellene szedned!
2011. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ahogy az első írja, ez a tabletta nem jó neked, irány a nőgyógyász
2011. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!