Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá hogy terhes lehetek? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Kérdésem : ápr.9 -én kellett volna h megjöjjön. De nemjött meg. Mert szokott késni. Ilyenek. és ápr.15- én pedig lefeküdtem a barátommal először mivel szűz voltam. Védekeztünk. Megnéztük hogy nincs e kiszakadva. Szex előtt és szex után is. Semmilyen szakadást nem látott rajta elvileg. De azóta sem jött meg. és félek hogy valahogy bekerülhettek a spermiumok és mivan ha véletlen. Terhes vagyook. Tesztet készülök venni. Nemsokáá. :/ Lehetek terhes? Kérlek csak normális válaszokat! 16. / L.
2011. ápr. 22. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is kissé hipochonder vagyok, ha valamin parázok, akkor nagyon tudok tüneteket produkálni, tehát lehet, hogy a tünetek csak azért vannak, mert aggódsz a dolgon, és a tested így akar - már elnézést - még jobban kib*szni veled. Tehát nyugodj meg, azért a tesztet csináld meg, de teljesen felelősségteljesen viselkedtél a védekezéssel kapcsolatban, így elvileg nagyon kicsi az esély a terhességre, elhanyagolható.
2011. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
köszöönöm a segítséget :) megprobálok meg nyugodni csak nem annyira egyszerűű..:((((
2011. ápr. 22. 23:57
 23/25 anonim ***** válasza:
Azért írd meg a végén, hogy mi lett...
2011. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
perszee :) amint megtudom hogy mi lett..megirom.. :) szerdán veszek tesztet..és elméletileg akkor kiderül.. :) addig meg izgulokmég..: / nagyonfélek ..:(
2011. ápr. 23. 21:43
 25/25 anonim ***** válasza:

1.Terhességi tüneteid még nem lehetnek,így ne is képzelj bele semmit a pisilésbe és étvágyba.A beágyazódáshoz 10-12 nap kell és csak utána termelődik a hcg hormon,ami a terhességi tünetekért is felelős

2.hogy ki és hol terjeszti ezt a hülyeséget,hogy szűz lány az első alkalommal nem eshet teherbe,nem tudom,de nézz utána annak,hogy működik a saját tested és akkor nem fogsz bedőlni az ilyen marhaságoknak.Csak azzal lehet ezt elhitetni,akinek dunsztja sincs arról,hogy mit nevezünk termékenységnek.

3.ha egyszer megfelelően védekeztetek,többször ellenőríztétek,megtettetek mindent annak érdekében,hogy biztonságos legyen,akkor egyszerűen kötelességed megnyugodni és elhinni,hogy minden rendben van!Ezzel csak magaddal és a pároddal szúrsz ki,mert minden szex után nem várhatjátok egy frászban,hogy vajon megjön-e.Aki szexel,az annak tudatában csinálja,hogy kockázata van és ha nem tudja vállalni ezt a kockázatot,akkor inkább várjon vele,míg fel nem nő a feladathoz.

4.annak nem ártana utána járni,hogy miért rendszertelen a ciklusod.Ez akár még normális is lehet,ha csak pár éve menstruálsz,de lehet egy hormonális probléma jele is,amit jó lenne időben felismerni és kezelni.Ne engedd,hogy erre a problémára fogamzásgátlót írjanak fel,mert nem old meg semmit,csak évekre elodázza a problémát és ha nem szeded a gond újra visszatér,csak akkor lehet,hogy már gyereket szeretnél és akkor már gond,hogy még nincs szabályos ciklusod.

2011. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!