Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Előváladékos/s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Előváladékos/spermás volt a kezem, ezzel megfogtam a barátom kezét, ő meg a hüvelybemenetelhez tartotta az újját. Mennyi az esély rá, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze... a mesében.
2010. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen volt. A kettő két külön dolog.

De nem valószínű. Ahhoz kicsit többre van szükség. :)

2010. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a valószínűsége nem túl nagy, de a legbiztonságosabb az esemény utáni, ha nagyon izgulsz bevehetsz egyet, de kicsi rá a valószínűség hogy bármi történhet, ezért a helyedbe nem stresszelném magam:)
2010. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

100% h terhes vagy

nem ez a megtermékenyítés normális módja?

2010. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Terhes vagy, hiszen az ici-pici spermiumok a barátod kezéről kommandós módjára, szigonypisztollyal felmásztak, és keresztük baktattak a hülyeden keresztül.


Szerintem ne szexelj, hanem olvass kicsit helyette ;)

2010. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
két hétig ne szexeljetek és akkor tesztelj(azaz 14 nap múlva),mert kb annyi idő kell amíg a spermium elvándorol és beágyazódik!.
2010. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem miért vannak ekkora hülyék?:OO

Egyáltalánul minek sexelsz ha nemtudod h mi hogyan működik?:/ anyukád elmagyarázhatná..xĐ

2010. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy te ?

igaz én csak 15/f vagyok , de azért ennyire... még én se vagyok

de igaza van az egyik válaszolónak, szigonypuskával fognak majd a sok millió kis spermium bandokolni hegyeken völgyeken át a végső célig.

Természetesen minnél komplikáltabb a dolog, ezért hármas ikreid lesznek. ez azért van mert amíg bandokolnak a kis ge.cik addig megerősődnek és masszívvá válnak ezért akár többen is bebírnak bújni a petesejtbe. szóval én a te helyedben gyorsan szólnék a barátodnak, hogy hozzon magával vmi fadarabot vagy amivel kibírjátok még gyorsan piszkálni a cuccost, különben még több fáradt ember lesz a világon.

Üdv: Daint

2010. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!