Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá hogy terhes lehetek? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Kérdésem : ápr.9 -én kellett volna h megjöjjön. De nemjött meg. Mert szokott késni. Ilyenek. és ápr.15- én pedig lefeküdtem a barátommal először mivel szűz voltam. Védekeztünk. Megnéztük hogy nincs e kiszakadva. Szex előtt és szex után is. Semmilyen szakadást nem látott rajta elvileg. De azóta sem jött meg. és félek hogy valahogy bekerülhettek a spermiumok és mivan ha véletlen. Terhes vagyook. Tesztet készülök venni. Nemsokáá. :/ Lehetek terhes? Kérlek csak normális válaszokat! 16. / L.
2011. ápr. 22. 21:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nem csináltuk gumi nélkül..egyáltalán.:) csak gumival!!
2011. ápr. 22. 21:54
 12/25 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Az első alkalommal is teherbe lehet esni. A másik h sztem az első szex után , minden lány bepánikol kicsit mi van ha...

Én is izgultam h ne legyen baba,pedig tabit szedtem.

2011. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
érteem :) én nagyon ilyen pánikolós típus vagyok..és mondtam is a barátomnak..hogy nézze meg kétszer is inkább..előtte.. megnézte..mondta hogy nincs.. és mikor végeztünk..akkor is mondtam h nézze..meg nem szakadt e ki..és mondta hogy nem..és őis azt mondja..h h lehetnék én terhes..meg mellettem állmindenben..:) de nagyonnagyonfélek :((
2011. ápr. 22. 21:59
 14/25 anonim ***** válasza:
szerintem már csak bebeszéled magadnak ezt az egészet.tuti nemvagy az.nekem egyszer 2hetet késett, és annyira bebeszéltem h terhes vok, h 2héig folyton hánytam.még elis ájultam.mikor megjött nemvolt semmi bajom.úgyhogy ne pánikolj mert csak rosszabb.
2011. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
rendbeen :) köszönöm h segítettetek ..:) és remélem hogy tényleg nem vagyok az :) direkt odafigyeltem a védekezésre..meg mindenre.. és még igyis parázok..:/ de megprobálok lenyugodni..mert tudom hogy csak rosszabb lesz..elvileg hallottam olyat.hogy akár 1 havi ki is maradhat..meg olvastam.hogy az hogy elvesztettem..a köv. félévben..évben..összezavarhatja..az egész ciklusomat
2011. ápr. 22. 22:14
 16/25 anonim ***** válasza:
ha stresszelsz annál jobban tolódik a havid.amúgy enyi idősen ez tök normális, nekem volt h kihagyott egy honapit is.18L.
2011. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a sok altáji esemény kicsit összezavart, ha nem stresszeknél ma tudnád, hogy az vagye...

De fiatal vagy, lehet hogy meg nem mindig jön meg pontosan NO STESsZ! szerdán teszt, ha nem vagy terhes - ami valószínű, akkor ha a jövőhetén nem jön meg lehet ha meg kellene látogatni egy orvost, egy hónap késés az nem egészen normális

2011. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
hátigen..tudom..: / de általában időben megjön..csak olyankor nem..időbe..mikor..vagy van barátom..és..egymáshoz nyúlunk..:) de most ez h most vesztettem el..lehet..felkavarta nagyon : S
2011. ápr. 22. 22:39
 19/25 anonim ***** válasza:
Eddig életemben 3 barátnőmmel feküdtem le, abból egynek vettem el a szüzességét. Mindháromszor késett. Az elsőnél paráztam, a másodiknál is, a harmadiknál már úgy voltam vele, hogy ez természetes. Szerintem egy hosszabb kihagyás után is újra késni fog az első alkalommal.
2011. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
hát nemtudom..hogy mitcsináljak :/ a tesztet megveszem..megnézem..h milesz.. :/ énis szűz voltam..és a barátom már tapasztaltabb volt..szóval..nemtudom..minden a helyén volt ugynézki..csak amiatt h nemjöttmeg kicsit parázok..
2011. ápr. 22. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!