Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá hogy terhes lehetek? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Kérdésem : ápr.9 -én kellett volna h megjöjjön. De nemjött meg. Mert szokott késni. Ilyenek. és ápr.15- én pedig lefeküdtem a barátommal először mivel szűz voltam. Védekeztünk. Megnéztük hogy nincs e kiszakadva. Szex előtt és szex után is. Semmilyen szakadást nem látott rajta elvileg. De azóta sem jött meg. és félek hogy valahogy bekerülhettek a spermiumok és mivan ha véletlen. Terhes vagyook. Tesztet készülök venni. Nemsokáá. :/ Lehetek terhes? Kérlek csak normális válaszokat! 16. / L.
2011. ápr. 22. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Lehetséges, én is így lettem terhes..azóta már 3 hónapos a pici:)


17L

2011. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
inkább paranoiás
2011. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nemtudom.. annyira félek.. :/ tesztet szerdán veszek..mert az kívül esik a 10 napon..aminek el kell telnie..a kezével nem nyúlt be úgy..h spermás lettvolna.. de fogalmam sincs..:S vagy azért nemjött meg mert most vesztettem..el és nagyon összezavarta..vagy nemtudom..miért.. :( segítsetek..
2011. ápr. 22. 21:37
 4/25 anonim ***** válasza:

Sztem nem vagy terhes...én is múlt hónapban paráztam be, mi is óvszerrel védekeztünk.Nem volt elszakadva ,de késett 1,5 hetet. Aztán mikor megvettem a tesztet, még aznap este megjött. Nálam valószinű a stressz okozta(zh-k) :/


Nagyon kicsi az esélye h terhes legyél, uh nem szakadt el és nem csúszott le!


21/N

2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

attól, hogy nem látsz rajta szemmel szakadást mikroszakadás lehet még... talán az jobb módszer, hogy vizet beleengedni és úgy megnézni, de mondjuk azt utána érdemes csak XD

vagy előtte felfújni és megnézni ereszt-e

2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Áhh az első után késik mindenkinek szerintem. Azért vehetsz tesztet.
2011. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
3. válaszoló..köszönöm a választ :) és megnéztük kétszer is hogy nincs e kiszakadva.utána is megnéztük..hogy nemfolyik e valahol..lecsúszni nem csúszott le.. de valahogy bennem van ez az érzés..és nagyon félek.. :/ hallottam olyanokat..is hogy.. a szűz lányok..első alkalommal..nem lehetnek terhesek..bár ez szerintem hülyeség.. csak az idegesít hogy miért nem jön..meg..: / mikor lefeküdtem a barátommal már akkor késett 1 hetet.. :/ és most nemtudom hoogy ez mégjobban összezavarta..vagy most mivan.. :(
2011. ápr. 22. 21:48
 8/25 anonim ***** válasza:
szerintem 100% h nemvagy tehres, csak túlparázod a dolgot, és azért késik.ne stresszelj, és megfog jönni.szerdáig meg nyugodj le valahogy, elhiszem h nehéz de nyugodj le.
2011. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az óvszer biztonságos. Ha nem szakadt ki, nem csináltátok az elején egy kicsit gumi nélkül, akkor nem vgy terhes.

Csinálj egy tesztet, akkor megnyugszol végre és meg is fog jönni vszínűleg.

2011. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönööm :) megpróbálok..:) szerdán pedig megveszem a tesztet.. eddig nyugodt voltam..de ma már egész nap csak erre.. tudtam gondolni..és vagy beképzelem magamnak vagy nemtudom..h egyre gyakrabban vagyok éhes.. többször járok pisilni.. a hasam nemtudom.. szoval értitek.: / félek..de lehet csak nagyon hülyevagyok..remélem igazatok lesz..és nem leszek terhes.. :/
2011. ápr. 22. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!