Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete szedem a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete szedem a fogamzás gátlót, ha barátom 3 szor elélvezett bennem mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

az a gáz, hogy a legelső totális véletlen volt, és az 6 nappal a fogamzásgátló kezdése előtt volt.. a második ""direkt"" a harmadik, (nem akartam több ilyet, jobb szeretem az óvszer és fogamzásgátló kombinációt, de nem volt nálunk) mivel az utolsó alkalommal megengedtem a barátomnak , hogy belém élvezzen így azt hitte , hogy nem zavarna , ha akkor is...

szóval 2 hét alatt 3 szor sikerült ez a hatalmas hiba nekünk... a melleim azóta nőttek is egy kicsit.. annyira félek... szerintetek , lehetek terhes, vagy a mellem a fogamzásgátlótól is nőhetett??

mindenféle képen vegyek tesztet , vagy várjam meg a következő menzeszt?

L/18


2011. febr. 3. 07:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"6 nappal a fogamzásgátló kezdése előtt volt"


A fogamzásgátló nem hat az idöben visszafelé - ha még nem szedted, akkor igen nagy az esélye, hogy terhes vagy. Utólag már hiába szeded, vegyel SÜRGÖSEN tesztet, és menj nögyógyászhoz, föként ha nem akarod megtartani.

2011. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A melleid nőhetnek a tablettától, de nem világos egészen, hogy a legelső a gátló szedése előtt hogyan értelmezed?

Akkor még nem szedtél, és mégis beléd élvezett? Vagy szedtél már előtte is?

Mert akkor lehetsz terhes, ha addig nem szedtél, akár elkezdted, akár nem utána.

Vegyél egy tesztet, aztán minden kiderül.

2011. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ja és ha terhes vagy, akkor azonnal hagyd abba a tablettát, mert megárt a babának.
2011. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ááá hát ezt nagyon elírtam, nem azt akartam, hogy előtte hanem , hogy UTÁNA -.-

és amúgy ezt a fogamzás gátlót szedem Tri-Cyclen


szóval 6 NAPPAL A FOGAMZÁS GÁTLÓ KEZDÉSE UTÁN ...

2011. febr. 3. 08:11
 5/22 anonim ***** válasza:

van esélye így is a terhességnek, hogy kijavítottad az elírásod. ugyanis bár sok tablettára ráírják, hogy a beszedés első napjától hat, de minden orvos tanácsolja, hogy minimum két hetet még védekezzetek másképp. nagyon felelőtlen vagy 18 éves lány létedre. alapból hogy lehet VÉLETLEN beléd élvezni? az azt jelenti, hogy nem volt rajta óvszer. a megszakításos módszeres védekezés pedig egyébként sem biztonságos, és akkor még enyhén fejeztem ki magam.


18/L

2011. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Petty Clown ***** válasza:

Lehetsz terhes. Sőt!

A tablettának van egy tájékoztatója a dobozban, arra rá van írva, hogy mikortól vagy védve!

2011. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És mikor vegyem meg a tesztet? úgy értem, hogy , mikor mutatja már ki a teszt , hogy terhes vagyok e vagy sem,, a legelső este mikor belém élvezett az 7 napja volt.. :S
2011. febr. 3. 08:38
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha egy 18 éves lány ennyire felelőtlen és alulinformált egy olyan dologban, amihez már azt hiszi, hogy felnőtt, basszus akkor tényleg mi van azokkal, akik 13-14 éves korukban szexelnek... ettől kész vagyok..


Amúgy igen, lehetsz terhes, hisz a legtöbb tabletta esetében az orvos is elmondja, hogy a legbiztosabb, ha az első egy hónapban óvszer is van.. Utána mondjuk nem szükséges.


Nem tudom, hogy ha nem bízol a tablettában - hisz írtad, hogy jobb szereted a plusz óvszert is -, akkor minek tömöd magad hormonnal??? Maradnátok simán az óvszer mellett, annak is annyi esélye van, hogy kilyukadjon, mint hogy a tabletta mellett teherbe ess.. (kivéve, ha azt is elbénázzátok, és kiszakad mégis) De az óvszer legalább a fertőzésektől is véd!!


Amúgy terhességi teszt elvileg már napokkal utána is kimutatja, menj be a patikába, és kérdezd meg ott, hogy melyik mennyi idő után mutat biztos eredményt (hány napos terhességet mutat), és mikor kell tesztelni (reggel, bármikor, stb).

2011. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Jah és igen, a melled is nőhet a fogamzásgátlótól, de ha gondolod, kérdezd meg Anyudat, hogy nála hogy volt, mikor várandós volt.. :D

(Babám nincs még, de szerintem a mell egy párnapos terhességnél még nem kezd el nőni látványosan. De hangsúlyozom, szerintem..)

2011. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Elvileg egy hónapot is kell várni, mire biztosan hat a gyógyszer...Nagy az esélye, hogy terhes vagy, ugyh szerintem mindenképpen menj el dokihoz. Ha mégsem lettél az, rebegj egy köszönömöt az égieknek, és legközelebb ha ilyen lesz kevesebb "véletlent" engedjetek meg.

Lehet olyan tesztet kapni, ami már a pár napos terhességet is kimutatja.

2011. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!