Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megéri leváltani a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri leváltani a fogamzás gátlót csak azért mert libidó csökkenést okoz?

Figyelt kérdés
Nincs semmi gond, az első szemtől kezdve soha semmi gond, és igazából azt sem tudom, hogy a gyógyszer okozza-e a libidó csökkenést. Mi az a pont amikor már azt lehet mondani, hogy kimondottan a gyógyszer miatt alacsony? És az mégis mit takar pontosan?
2011. szept. 3. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
kezdesz elfásulni, ha nem a gyógyszer miatt van.
2011. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"csak azért mert libidó csökkenést okoz" miért? ez nem elég nagy probléma neked?
2011. szept. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok fogamzásgátló okozza a libidó csökkentését. Nem rögtön, nálam 2 év után jelentkezett. Én váltottam, rendbe is jött minden, de most megint kezdődik. Nálam akkor jött el a váltás napja, amikor csak annyira nedvesedtem be, hogy mire belémhatolt, szinte száraz voltam. Sajnos az pedig mindkettőnknek fájdalommal járt. Most még nem tartok ott, de nem is várom meg. Ha hasonló helyzet, irány az orvos.
2011. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem is igazán tudom, hogy mi van hogy tényleg a gyógyszer okozza-e vagy mások a problémák.

Így nem merek váltani, de elgondolkoztam azon, hogy 2 év után csökkentette és nem azonnal. Mondjuk a nedvesedéssel nincs gondom, egyszerűen csak úgy érzem, hogy nem kívánom az egészet. Persze ha elkezdjük akkor nedves leszek, de nem élvezem.

2011. szept. 5. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:

szia....

én pont most váltottam. Milligestet szedtem kb másfél évig és a libidóm erre az időre elment "nyaralni"...elegem lett belőle hogy egyszerűen nem itgulok fel és száraz vagyok mint a sivatag...emiatt váltottam. egy hete szedem a Sensonette-t és mondhatom a tapasztalat pozitív ;) A párommal ezer éve szeretkeztünk utoljára ilyen jót!! Sőt amióta szedem minden nap megvagyok "bolondulva" és ez a páromnak is tetszik nem csak nekem ;)

Ha váltasz azzal nem veszítesz semmit! Nekem annyiba is szerencsém volt, hogy amit szedtem 6200 volt ez meg csak 4600 és sokkal jobb :)


L21

2011. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát megéri gondolom.

Én inkább abbahagytam egy időre, mert hátha a migrénem is elmúlik. :D

Csak a pároddal nem kívánod a szexet, vagy egyáltalán a gondolata taszít? Mással se tudod elképzelni, magadban sem jó, stb? Mert akkor a gyógyszer, ha kb. teljesen frigid vagy.

Ha másra rágerjedsz, akkor a kapcsolatodban van a probléma.

2011. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, válts tablettát, én is migrén miatt váltottam - megváltás volt
2011. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!