Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tri-regol tabi okoz libidó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tri-regol tabi okoz libidó csökkenést?

Figyelt kérdés
Segítsetek nem túl régóta szedem, és megilyedtem, mert olvastam pár ilyet, hogy a fog.gátló szedésével csökken a vágy... ezt nagyon nem akarom nagyon szeretem a barátom:(
2009. máj. 24. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Akármelyik okozhat persze.
2009. máj. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Trionordiolt szedem, ami végső soron (összetétel és gyártó alapján) ugyanaz mint a Tri-regol. Nekem nem okozott libidócsökkenést, sem súlygyarapodást, szóval én "szeretem".


Anno szedtem a Yasminelle-t, na attól szerintem Te is tartózkodj, mert amíg szedtem, sosem kívántam a szexet. Másnak nagy hízást okozott.


Ki kell tapasztalni, mi a jó. 2-3 hónap alatt már tudod kb, hogy mennyire lesz jó az adott gyógyszer. Sajnos a hormonok nem valami gyorsak. :)


Fanni


Fanni

2009. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg tapasztald ki egy-két hónap alatt.

Nekem a Marvelon anno..jó volt, más vérzett tőle.

Előtte a Triregolt szedtem, szősösödtem, híztam, de a libidóm rendben volt.

2009. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam éppen ellenkezőleg hatott, mióta szedem sokkal jobban kívánom a párom.:)
2009. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
2009. máj. 25. 18:39
 6/6 anonim válasza:

jó nektek, nekem a libidóm elég rendesen lecsökkent. nem is kívánom a párom szinte. :(

szóval váltanom is kellett, pedig csak 4 hónapja szedem. :(

yasminelle-t kaptam.. remélem ez bejön.

de valóban igaz, hogy mindenkire másképp hat és a kortól is függ szerintem :) de amúgy semmi bajom nem volt vele, mensim is megvolt mindig a 4. napra. :)

2009. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!