Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásokra számíts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásokra számítsak, ha be szeretném fejezni a Diane 35 szedését 8 év után, ez 4 és fél éve szedem, előtte Mercilont szedtem?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen rendszertelen lett a mensim, ráadásul most már egyáltalán nem érik meg petém.1 éve próbálkozunk a gyerekkel. Én 5 évig szedtem a Diane35-öt.

Az orvosom is zt mondta, hogy nem lett volna szabad ilyen sokáig szednem.(előtte más orvoshoz jártam)

2008. jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Igen nemszabadott volna ilyen sokáig szedni, de ezt nemmindegyik doki tudja vagy mondja el!!

Nagyon magas a hormontartalma meg még sok egyéb más!

A másik, én is 4évig szedtem a Dianát és csak szüneteltettem 3-4honapig, hát elkell hogy mondjam NAGYON DURVA nagy gennyes pattanásokkal lett tele az arcom, miközben a dianne alatt tükör sima volt,teljesen felborult a hormonháztartásom!! Utánna a yasminellére kezdtem váltani de az nemteszi olyan széppé a bört mint a Diane!! Szoval nekem pont a pattanások miatt volt felírva és jóis lett de hogy abbahagytam KATASZTRÓFA lett bőrileg!!(sokidő volt míg rendbejöttem)

2008. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

A Dianet két okból szokták felírni, cisztára, vagy bőrproblémákra.

nekem PCO-m van, arra kaptam, és minden doki azt mondta, hogy addig kell szednem, amíg nem akarok babát. Ha ez 1 év, akkor 1, ha 11 akkor 11. nem mondta senki, hogy ne szedjem sokáig, sőt, mindegyik egyöntetüen azt mondta, hogy szedjem terhességig. Előtte én is Mercilont szedtem, Dianet és is az elmúlt 6 évben.

Nekem egyik sem okozott semmilyen tünetet sem mikor elkezdtem szedni, sem mikor abbahaqgytam. Illetve a PCO miatt nem jött meg a mensim 3 hónapig, hisz nem volt peteérésem. Most mikor nyáron abbahagytam, 38 napos cilussal de megjött, és babás is lettem 3 hónap alatt.-)

Én úgy gondolom, hogy max olyan tünetekkel számolhatsz, mint mikor elkezdted szedni-ha akkor okozott tünetet.

Ha a bőrödre szedted, lehet megint csúnyább lesz, ha peteérésre, lehet nem lesz peteérésed. Ilynkor tesztet kell csinálni minden hónapban.

2008. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!