Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátlótól nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátlótól nő kicsit valakinek a melle, a gyógyszerszedés befejezése után is megmarad az a méret, vagy "visszatér" a gyógyszer előtti mérethez? Illetve, mennyi idő után lehet számítani az ilyen jellegű mellékhatásokra?

Figyelt kérdés
9 hónapja szedek Lindynette 20-at és a 8. hónap környékén vettem észre, hogy nőttek a melleim, szépen kitöltik a melltartót. Már a gyógyszerszedés előtt is nőttek pár centit maguktól, bár a gyógyszertől is csak kicsit nőttek, de nagyon szeretném, ha ez megmaradna.
2008. júl. 17. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,nekem is nőttek 75B ről 80B-re...én se haragudnék ha maradna ez a méret,mondjuk lehet h nekem magától is nőtt,mert még csak 17vagyok..
2008. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt a gyógyszert szedem, és nekem is nőtt, mégpedig B-ről C-s kosárra kellett váltanom, amit egyáltalán nem bánok, és persze a barátom sem:) Szerintem a gyógyszer szedése után is megmarad a méret, ha csak nem fogysz le, mert az elképzelhető, hogy a melleidről menne le először...
2008. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

elso valaszado... bar en fiu vagyok, de azt hiszem jobban ertek a melltartokhoz, mivel ha 75B-rol 80B-re cserelted a melltartot, az nem azt jelenti, hogy a melled nott, hanem azt, hogy hiztal :D

ha a betumeret lesz nagyobb (C, D) akkor nott a melled :P


de ha logikusan vesszuk a kerdest, akkor a noi mell zsirszovet. hogyha szeded a gyogyszert, akkor hizol tole, ettol valoszinuleg noni is fog a melled. ha abbahagyod, attol fuggetlenul a zsir nem fog eltunni. ergo megmarad a meret.

2008. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
én vagyok a 80 B-s..és am képzeld,nem híztam,hanem fogytam mostanában... szóval benézted..de egyébként meg nagyon vékony csaj vagyok,és nem zsíros a hátam...
2008. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és akkor sem híztam amikor elkezdtem szedni a bogyót,hanem rögtön utána fogytam 3kilót...szóval nem értheted...
2008. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem kifejezetten a gyógyszertől nő a mell, hanem egyébként is nőne, mert a nők huszas éveinek elejéig nő a mell, d emivel már tizen évesen elkezdik szedni, ezért azt hiszik hogy a tabitól nő, de ez hülyeség, mert egyébként is nőne.
2008. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem konkrétan az első levél alatt nőtt és addig már másfél éve nem nagyon. Szóval a fogamzásgátlónak tudom be. :)


Szerintem mindenkinél egyéni, hogy visszatér-e, mert van, aki azonnal lefogyja, amit a tabi alatt felszedett, van, aki meg 2 évig szenved vele. Mármint azok közül, akik híztak tőle. Szóval egyedi...

2008. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szám az tényleg a mell alatti részt jelenti a kosár nélkül, a betűk meg a kosár méretét jelentik, ha ak osár mérete ugyanaz azaz A B vagy C, de a centi nőtt, akkor nem a mellek nőttek,

persze ha az a 85 centi a melleiddel együtt tehát a kosárral együtt 85 centi, akkor az nem az igazi mellbőséged,

pl nekem mell alatt 70-72 es

mellel együtt már 87 es

ilyenkor nem azt mnodom hogy 87 B hanem azt hogy 70/B a kettőt lefele kell kerekíteni

igaz hogy 5 centi különbség az egy számmal nagyobb méretet jelent, de ha csak 5 centi különbség lenne a mellkörfogat meg a mell alatti rész körfogata között, akkor még az a s melltartó is kicsi lenne, a legkisebb cxicifix akár zsivacsos akár nem olyan 15 centi külnek kell lennie. szal akinek 70-75 a két méret közti különbség és megnő 70-80 ra, azaz egy számot, az nem azt jelenti, hogy egy kosárral nől a melle, mert mellkörfogatból kivonom a mell alatti rész, akkor kijön a kosár mérete, és nekem 15 centi ak ülöbség, abba meg három mpret fér bele, tehát al ogika szerint C s melltartó kéne nekem, pedig az mégis nagy nekem, A-sat meg B set szoktam hordani, szerintem függ a mell formájától is, meg a melltartó tipusától, méretezésétől is

2009. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!