Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba hagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagytam a fogamzásgátló tablettát 3 év után, milyen mellékhatásokra számíthatok?

Figyelt kérdés
3 év után máj adenoma miatt abba kellett hagynom a tablettát. 4 napja nem szedem és olyan görcsök törnek rám hogy sírni tudnék, ez gondolom a tabletta miatt van. Mikre számíthatok még és meddig tartanak ezek? Akinek így betegség miatt abba kellett hagyni a tabit annak milyen védekezést javasoltak gumin kívül?
2011. máj. 31. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
egy gyerekre
2011. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első időszakban lehet pattanásosodás, ha egyébként hajlamos vagy rá, előfordul rendszertelen vérzés, de más szerintem nem nagyon. Általában néhány hónap alatt visszaáll a régi rend. A görcsöt nem egészen értem, mitől van, hiszen attól, hogy abbahagytad, most vagy a "gyógyszerszünetben", a tested nem tudja, hogy nem kezdesz majd új levelet a 8. napon, szóval nem vagyok biztos benne, hogy ez a gyógyszer abbahagyása miatt van, lehet, hogy érdemes lenne nődokit megkérdezni, akár egy internetes dokit, ha nem akarsz rendelőbe menni rögtön.


Igazából ami megbízható védekezés az a gyógyszer, a gyűrű, a spirál és az óvszer. Gondolom nem szültél még, ezért a spirál kiesik, a gyógyszer megintcsak, meg kéne kérdezni a dokit, hogy a gyűrű mehet-e nálad, nem terheli úgy a májat, mint a gyógyszer. Hallottam már olyat, hogy májprobélma miatt gyógyszerről gyűrűre váltott valaki, persze ez függ a májgond jellegétől, mértékétől.


Azok a módszerek, amit ezeken kívül vannak (spermicidek: kúp, krém, stb., pesszárium, megszakítás) nem jelentenek megnyugtató védelmet, csak akkor alkalmazhatóak, ha úgymond nem gond, ha jön a baba.


26/N

2011. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én pár hét alatt felszedtem jó 10 kilót, rendesen kipattogzott a bőröm az arcomon és a hátamon és igen, én is nagyon görcsöltem egy-két hónapig

2 év után álltam le, de nem volt komolyabb indoka

30N

2011. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elötte eléggé pattanásos volt az arcom. imádkozom, hogy ne jöjjön elö inkább jöjjön meg redszertelenül pár hónapig mint hogy pattanások újra:D

20 éves vagyok és még késöbb akarunk babát:) csütörtökön rendel a dokim akkor megyek megbeszélni a továbbiakban a védekezést! Nagy remélem, hogy engedi a gyűrűt, mert az nagyon jó lenne.

2011. máj. 31. 21:45
 5/10 Zekki06 ***** válasza:
0%
felfogsz szedni 60kilot, melled a bokádig fog lógni és nem tudsz majd rendesen járni mert jól pics@'n b4sznak :)
2011. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem te meg egy neveletlen bunkó vagy :) takaródj innen...köszii :)
2011. jún. 20. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja hagytam abba,és nem görcsöltem, viszont pattanások jöttek,de hamar el is múltak, viszont a hízás az még sajna megvan. Ami viszont meglepő a kedélyállapotom sokkal jobb,eddig észre sem vettem hogy lehangolt lennék, de most állandóan fel vagyok dobva.
2011. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én tabi alatt egy reklámon elsírtam magam, és 1 hónapja hagytam abba és jobban vagyok remélem még javul ez a dolog:) Pattik elötte voltak még nem jöttek vissza, neked mennyi idö után jöttek elő? Hízás nem magátol gondolom, hanem több ételt kívántál azért nem? Többet is ettél gondolom.
2011. jún. 21. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:
A patik nekem kb egy hét múlva jöttek, nem sok, de nagyon nagyok, de kezelve gyorsan el is múltak. A hízással épp ez a bajom hogy nem eszek többet,de az is rajtam marad,így most próbálok többet mozogni, sajnos a sportot eddig lustaságból nem vittem túlzásba, de most úgy tűnik muszáj lesz.
2011. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Öszinténén elötte iszonyat pattanásos voltam tabi alatt volt mikor több volt mikor honapokig semmi, de miota abba hagytam 1 honapja 1 sem jött elő és nagyon bízom benne többet nem is fog, betegségeim miatt és 7 kg-ot fogytam most 47 vagyok és picike 160cm szeretném ezt megtartani remélem a hízás nem jön elö mert ahogy fogytam az erőm is elhagyott és lehet évek mire megerösödök szoval futni sem lennék képes :( görcsök sem voltak még csak a mensim álljon be :/ mert barátommal naptár módszerrel + patentex kúppal akarunk védekezni, de így nehéz ha nem tudok számolhatni :/:(
2011. jún. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!